Bethesda ekibi, anlaşılan o ki daha E3 2018 gelmeden tüm duyurularını oyunculara sunulacak. Ekip daha birkaç hafta önce çok sürpriz bir şekilde RAGE 2 oyununu duyurmuştu. Şimdi de ekip, yeni bir Fallout oyununun işaretlerini vermeye başladı. Bu işaret öncelikle ekibin Twitter hesabından paylaşılan bir GIF ile başladı ki bu görüntüleri yazımızın en altından sizler de görebilirsiniz. Fakat bu heyecan, ekibin başlattığı canlı yayınla tavan yaptı.

Fallout 5

Fallout 5 mi geliyor?

Dediğimiz gibi, şirket sadece bir GIF paylaşımı ile yetinmedi. Şirket, resmi Twitch hesapları üzerinden bir canlı yayın başlattı. Bu canlı yayın, gerçek hayattaki bir ortamda çekiliyor ve ekranda, bahsi geçen GIF görüntüsünün döndüğü bir ekran ile Vault Boy görünüyor. Tabii ki Vault Boy klasik pozu ile direkt olarak canlı yayını izleyenlere bakıyor. Eğer dilerseniz bahsettiğimiz canlı yayını sizler de buradan izleyebilirsiniz. Bizler bu yazıyı hazırladığımız sırada canlı yayın aktif fakat siz baktığınız zaman durumlar değişmiş olabilir. Şimdiden söyleyelim.

Oyuncular, tüm bu işaretlerin yeni bir Fallout oyununu gösterdiğini söylüyor. Mesela internet aleminde Fallout: Battle Royale gibi komik tahminler bile bulunuyor. Bizlerin ise herhangi bir tahmini ne yazık ki bulunmuyor çünkü The Elder Scrolls serisine yeni bir oyun gelmeden, direkt olarak bu serinin güncellenebilme ihtimali bize çok uzak geliyor. Belki Nintendo Switch için geliyordur bahsettiğimiz serinin son oyunu. Bizim en iyi tahminimiz bu.

Etiketler:

,