İlk RAGE oyunu birçok farklı kategori altında eleştirilmişti. Bu kategorilerden bir tanesi de oyunun finali ile alakalıydı. Bundan birkaç gün önce ise RAGE oyununun resmi Twitter hesabı, RAGE 2 hakkında bir paylaşım yaptı. Bu paylaşım da ikinci oyununun finali ile alakalı idi. Ekip, ikinci oyunun finalinin, ilk oyundan daha güzel olacağını belirtti. İlk oyunun kötü finalinin geliştirici ekip tarafından itiraf edilmiş olması da güzel tabii.

RAGE 2

RAGE 2 ekibi, oyunun ana karakteri hakkında da açıklamalar yaptı

Tabii internet alemi bu paylaşıma da bazı tepkiler gösterdi. Bu tepkilerin birkaçı tahmin edebileceğiniz gibi olumlu idi çünkü geliştirici ekip, güzel bir şeyi itiraf etmişti. Tabii bu olumlu yorumlarım haricinde, şaka ile karışık olumsuz yorumlar da yapıldı. Mesela oyuncular ilk oyunun hata ile dolu olması ile dalga geçti ve ikinci oyunun da öyle olup, olmayacağını sordu. Haklılar bir yerde.

Geliştirici ekip ayrıca RAGE 2 oyununda kimi yönlendireceğimizi de açıkladı. Yapılan açıklamalara göre ikinci oyunda, ilk oyundaki karakterimizi kontrol etmeyeceğiz. Ayrıca bu karakterin şu an ne halde olduğu da bilinmiyor ve geliştirici ekip, oyunculardan yardım istiyor. Peki, ikinci oyunda kimi kontrol edeceğiz? Geliştirici ekibin dediğine göre Walker isimli birisini kontrol edeceğiz.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster