Geçtiğimiz günlerde duyurulmuş olan RAGE 2, her gün yeni bilgilerle karşımıza çıkmaya devam ediyor. Bethesda, id Software ve Avalanche Studios ekiplerinin iş birliği ile geliştirilen bu video oyunu, bugün de yeni bir bilgi ile karşımıza çıktı. Bu bilgi ise direkt olarak id Software ekibinin patronundan geldi. Patronun dediğine göre bu video oyunu, geleneksel bir video oyunu olmayacak, artık görmeye alıştığımız çevrim içi servis olacak ama buna rağmen oyun içerisinde herhangi bir ganimet kutusu sistemi bulunmayacak. Eğer dilerseniz bu konunun detaylarına, yazımızın devamından sizler de göz atabilirsiniz.

RAGE 2

RAGE 2, bu şekilde oyuncu dostu olmaya mı çalışıyor?

Bir Alman internet sitesi olan Gamestar’a röportaj veren bahsetmiş olduğumuz patron, bu röportaj sırasında, oyun içerisinde herhangi bir ganimet kutusu olmayacağının bilgisini verdi. Röportaja göre oyun yine de bir çevrim içi servis olacak ve oyun, bu sisteme göre geliştirilecek. Şirketin patronu, bu sistemi oyuna nasıl ekleyecekleri hakkında hiçbir bilgi vermedi ama patron, gelecekte bu sistemden detaylı bir şekilde bahsedeceklerini belirtti. Patronun dediğine göre RAGE 2 oyununun çevrim içi servis modeli, oyuncuları eğlendirecek.

Bu noktada, anladığımız kadarıyla RAGE 2 isimli video oyunu ile Ubisoft ekibinin takip ettiği çevrim içi servis modeli takip edilecek. En azından, Ubisoft ekibinin Far Cry 5 ile takip ettiği sistem. Çünkü Assassin’s Creed Origins içerisinde de bazı ganimet kutuları bulunmakta. Yani; Bethesda, id Software ve Avalanche Studios tarafından geliştirilen bu oyunda haftalık veya aylık etkinlikler olacak ve oyuncular, bu etkinlikler ile oyunda tutulmaya çalışacak. Tabii bunlar sadece bizlerin tahmini. Sizlerin bir tahmini bulunuyor mu?

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster