Avalanhe Studios, id Software ve Bethesda ekiplerinin iş birliğinde geliştirilen RAGE 2 oyununun ilk görselleri yayımlandı. Yayımlanan bu görseller ile birlikte oyun için yeni bilgiler de yayımlandı. Eğer dilerseniz yayımlana yeni görsellere yazımızın en altındaki galeriden göz atabilirsiniz. Yeni bilgileri de yazımızın devamında sizlere aktarmaya çalışacağız.

RAGE 2

RAGE 2 için yayımlanan yeni bilgiler burada

Öncelikle söyleyelim, yeni bilgiler ve oyunun ilk görselleri, Bethesda tarafından gönderilen bir basın bülteni ile ortaya çıktı. Bu bültende ekip, RAGE 2 oyununu AAAAAA oyunu olarak tanıttı çünkü oyun, 2 farklı AAA oyun geliştiricisi tarafından geliştirilmekte. Her neyse, verilen bilgilerin ilki oyunun çıkış tarihi hakkında oldu. Yapılan açıklamalara göre bu video oyunu, 2019 senesinin ilkbahar aylarında PC, PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirilecek. Ayrıca oyun hakkında daha detaylı bilgiler de E3 2018 sırasında yayımlanacak.

Basın bülteninde verilerin bilgilerin devamına göre oyundaki silahlar geliştirilebilecek, açabileceğimiz Nanotrite güçlerimiz olacak ve bir de silahlarımızı, sınırların dışına çıkartabilecek Overdrive yeteneğimiz olacak. Yapılan açıklamaların devamına göre, oyunda gördüğümüz her aracı sürebileceğiz ama bu araçlarda bir yükseltme sistemi olacak mı, bilemiyoruz.

Son olarak, verilen bilgilere göre oyunda birçok farklı grup ile savaşacağız. Her grubun kendilerine özel bazı belirleyici özellikleri bulunacak. Ayrıca oyunun açık dünyası da oldukça çeşitli olacak ve oyuncular, The Authority denen bir grubun peşinden koşacak. Amacımız onları yerle bir etmek olacak. Son olarak, bahsettiğimiz yeni görsellere de hemen aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz.

Etiketler: