Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Battlefield V için yeni haritalar ve yeni bölümler, EA Play 2019 sırasında duyuruldu

Battlefield V oyununa, oyuncuların istemeyeceği kadar bolca içerik ekleniyor.

EA Play 2019 sırasında tahmin edebileceğiniz gibi Battlefield V oyununa da yer verildi. Yarım saatlik bir canlı yayın sırasında Battlefield 5 oyununa 2019 boyunca gelecek olan içerikler açıklandı. Bu içeriklerin başını ise yeni haritalar, yeni bir savaş cephesi ve çok daha fazlası çekiyor. Dilerseniz oyuna 2019 boyunca gelecek olan içeriklere, haberimizin devamından hep beraber göz atalım.

Battlefield 5

Battlefield 5 ile Pasifik bölgesine gidiyoruz

EA tarafından yapılan açıklamalara göre Battlefield V oyununa öncelikle 27 Haziran 2019 tarihinde Al Sundan haritası eklenecek. Bundan sonra, Temmuz 2019 içerisinde Marita isimli bir harita da oyuna eklenecek. EA, bu video oyununun dördüncü bölümü boyunca oyuna 2 yeni harita daha ekleyecek. Bu haritalar, sonbahar ayları gelmeden, muhtemelen Ağustos 2019 içerisinde çıkacak. Haritaların adı da Lofoten Island ve Provance olacak.

Battlefield 5 oyuncularını en çok heyecanlandıran harita ise muhtemelen Ekim 2019’da gelecek. Operation Underground isimli harita, serinin klasik haritası olan Operation Metro bölgesinden esinlenerek tasarlanmış bir bölge olacak. Oyunun dördüncü bölümü dahilinde özel lobiler, seviye yükselmesi ve yeni seviye ikonları da oyuncuları bekliyor olacak.

Battlefield V oyununun beşinci bölümü ile de Pasifik bölgesine gideceğiz. Bu bölümde oyuna bolca Pasifik haritası eklenecek; Amerikan ve Japon taraflar oyuna eklenecek; Iwo Jima oyunda olacak ve M1 Garand silahı da oyuncularla buluşacak. Bu arada, oyuna toplamda 3 farklı Pasifik Temalı haritanın ekleneceğini de sizlere söylemek isteriz. Tabii bu oyuna eklenen her şey harita olmayacak; oyuna yeni araçlar da eklenecek.

Haberimizi sonlandırmadan önce söylemek istiyoruz ki Battlefield 5, bugünden itibaren EA Access ve Origin Access sistemlerine de eklendi Xbox One ve PC sahipleri için. Bu arada, bu canlı yayın sırasında EA Access sisteminin PlayStation 4 için Temmuz 2019 içerisinde çıkacağı da açıklandı. Bu sebepten ötürü, önümüzdeki ayda EA Access aboneleri, PlayStation 4 üzerinden de bu oyunu oynayabilecek.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir