Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Battlefield V için yeni bir rütbe sistemi duyuruldu

Oyuncular, duyurulmuş olan yeni sistemde 500. seviyeye kadar yükselebilecek.

Battlefield V oyununun dördüncü bölümü olan Defying the Odds, yeni rütbe sistemi ile gelecek. Oyun modunuz, silahınız ve oynamayı tercih ettiğiniz sınıf her ne olursa olsun, Kariyer Rütbesi artacak. Battlefield 5 oyunundaki eski sistemde en fazla 50. seviyeye kadar yükselmek mümkündü. Yeni sistem de ise 500. seviyeye kadar çıkılabiliyor olacak. Kariyer rütbesi arttıkça Company Coin kazanılacak ve oyuncu bunları dilediği şekilde harcayabilecek.

Battlefield 5

Battlefield 5, sürekli yeni içerik ile destekleniyor

Orijinal olarak Reddit platformunda paylaşılan gönderiye göre rütbeler 50’şer seviye aralıklar ile değişiklik gösterecek. 51 ile 100. seviyeler arasında yapılan her seviye artışı, Company Coin getirecek. 100. seviyeye gelindiğinde ilk rütbe atlaması gerçekleşecek ve askeri kimliğiniz değişecek. Diğer rütbeler ise 150, 200, 250, 300, 350, 400, 450 ve son olarak 500. seviyelerde açılacak.

Tecrübe puanı sisteminde de bir takım değişiklikler gerçekleşecek. Her rütbe kendi içerisinde bir tecrübe puanı eğrisine sahip olacak. Rütbenin son seviyesine gelip, diğer rütbeye geçiş yapmak yüksek miktarda tecrübe puanı isteyecek. Yeni rütbeye geçildiğinde bu eğim daha zorlu olacak şekilde sıfırlanacak. Örnek verecek olursak, 49. seviyeden 50’ye geçmek, 50’den 51. seviyeye geçmekten daha zor olacak.

Battlefield 5 oyunundaki her rütbe artışında daha fazla Company Coin kazanılacak. Askeri kimliğe ek olarak, skor tablosunda bulunan ikon da değişecek. Son seviye olan 500. seviyeye gelindiği taktirde, görevlerden, günlük mücadelelerden ve Tides of War modunun ödüllerinden Company Coin kazanmaya devam edilebilecek. Dengeyi tutturmak için her rütbede artan miktara oranla, görevlerden gelecek para miktarı benzer oranda azalacak.

Bahsettiğimiz sistemler Battlefield V oyununa, dördüncü bölümün ikinci yarısında eklenecek. Tahminlere göre haziran ayının sonlarında alacağımız bir haber ile gelecek sisteme dair daha detaylı ve kesin bilgiler ve çıkış tarihi alabileceğiz.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir