Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Mortal Kombat 11 ve Battlefield V için yeni ürünler, Playstore ile satışta

Artık Mortal Kombat 11 ve Battlefield V deneyimlerinizi Playstore ile iyileştirebileceksiniz.

Playstore, ürün kataloğunu her geçen gün geliştirmeye devam ediyor. Geride bıraktığımız günlerde ise bu mağazaya yeni ürünler geldi. Bu ürünler, piyasaya yeni çıkmış olan Mortal Kombat 11 ve Battle Royale modunu aylar önce oyunculara sunmuş olan Battlefield V hakkında idi. Dilerseniz bu mağazada satılmaya başlayan yeni ürünler neymiş, haberimizin devamından bir göz atalım.

Playstore

Mortal Kombat 11 için Kombat Pack şimdi Playstore üzerinde satılıyor

Sizlere bahsedeceğimiz ilk ürün Mortal Kombat 11 oyununa ait. Bu oyunun Kombat Pack isimli mini ek paketi şimdi Türk Telekom şirketinin video oyunu platformunda satılıyor. Ek paketin fiyatı 80 TL ve Türk Telekom internet müşterilerine özel 6,58 TL x 12 ay taksitle de satın alınabiliyor. Bu ek paket ile oyunculara oyuna eklenecek olan 6 yeni karakter, bu karakterlere erken erişim, 7 özel karakter giysisi ve 7 özel Gear seti veriliyor.

Mortal Kombat 11 haricinde Battlefield V oyuncularını da mutlu ediyor Playstore; artık bu mağazada Battlefield V oyununun mikro ödeme birimi satılıyor. Şu an mağazada 1050 Battlefield Currency, 2200 Battlefield Currency, 3500 Battlefield Currency ve 6000 Battlefield Currency paketleri satılıyor. Bu paketlerin fiyatları da aynı sıra ile 72 TL, 138 TL, 198 TL ve 324 TL olarak görünüyor.

Oyuncular, bu mikro ödeme birimlerini de taksit imkanı ile satın alabiliyor. Mesela, bu paketlerden en ucuz olanı Türk Telekom internet müşterilerine 6,00 x 12 ay taksitle satılırken, en pahalı olan paket de Türk Telekom internet müşterilerine 27,00 x 12 ay taksitle satın alınabiliyor.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir