Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Battlefield V, Mercury adında yeni bir harita ile geri dönüyor

Yunanistan'da yer alacak olan bu harita, ücretsiz bir güncelleme ile oyunculara ulaştırılacak.

Çıkışının üzerinden neredeyse 6 ay geçen Battlefield V, yeni harita ve oyun modları ile güncel tutulmaya çalışıyor. EA ve DICE ekiplerinin de bu yöndeki çalışmalarının yeni meyvesinin çıkış tarihi açıklandı. Bu meyve, tabii ki bir güncelleme. Bu güncelleme ile Battlefield 5 oyununa Mercury isimli yeni bir harita eklenecek. Mercury ile oyuncular, Yunanistan taraflarına doğru bir yolculuğa çıkacak.

Battlefield 5

Battlefield 5 ile Akdeniz taraflarında takılmaya devam ediyoruz

Battlefield oyununun resmi Twitter hesabından paylaşılan bir gönderiye göre, bahsetmiş olduğumuz harita, bir sonraki güncelleme ile oyuna eklenecek. Gönderiye ek olarak haritanın; hem sinematik, hem de oyun içi görüntülerinin olduğu bir video da paylaşıldı. Savaş alanı olsa da insanın içini açan Mercury haritası, Yunanistan’ın kıyı şeridinde geçecek. Güncelleme, 30 Mayıs 2019 tarihinde oyuncular tarafından indirilebilir olacak.

Mercury haritasında oyunu deneyimleyen oyuncular, Girit kıyılarında Müttefik ve Mihver kuvvetleri arasında geçen ve gerçek hayattaki Girit Muharebesi’nden esinlenilen devasa savaşlara katacak. Battlefield V, görsel başarısı ile anılan bir oyun olduğu için, Akdeniz kıyılarında geçen bir savaş deneyimini güzel verecektir.

Piyade, hava taşıtı ve vasıtalar barındıran Mercury, orta büyüklükte ve hızlı tempolu bir harita olacak. Haritanın boyutu ve dikliği nedeniyle oyun temposu değişebilecek. Oyuncular, bayraklardan birini ele geçirmek için savunmanın zayıf noktalarını bulmaya çalışacak.

Gelecek güncelleme, Battlefield V: Firestorm modunda da etkili olacak. Bu oyun moduna bir takım iyileştirmeler yapılacak. Mesela, haritayı daha etkin kullanabilmek adına taktiksel işaretciler eklenecek. Böylece, oyunu takım arkadaşlarıyla deneyim etmek isteyen kullanıcılar için, daha doğru iletişim sağlanmış olacak.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir