2020 senesinin en iyi spor oyunları

Birçok farklı spor oyunu, 2020 senesinde karşımıza çıkacak.

Son güncelleme:

Geçen sene olduğu gibi bu sene de birbirinden farklı spor oyunları, oyuncuların karşısına çıkacak. Bizler de 2020 senesinin en iyi spor oyunları yazımız ile bu spor oyunlarını sizlere sunmaya çalışacağız. Ayrıca bu yazımızı 2020 senesi boyunca da düzenli olarak güncelleyeceğiz. Bu sayede en iyi spor oyunlarını, sene boyunca bu yazımız üzerinden takip edebileceksiniz. Şimdi, dilerseniz bu senenin en iyi oyunlarından bahsetmeye başlayalım. Bakalım 2020 senesinde neler çıkacak karşımıza?


İnternet sitemizde, şu anda okuduğunuz yazıya benzeyen birçok farklı içerik bulunuyor. Bu yazılardan bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden görebilirsiniz, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


2020 senesinin en iyi spor oyunları

Peki, 2020 senesinin en iyi spor oyunları hangileri?

Olympic Games Tokyo 2020 – The Official Video Game

Çıkış Tarihi
2020
Platform
PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch
Geliştirici
SEGA
Dağıtımcı
SEGA

2020 senesinin en iyi spor oyunları listemize lisanslı bir video oyunu ile başlıyoruz. Olympic Games Tokyo 2020 – The Official Video Game, adından da anlayabileceğiniz üzere Olympic Games Tokyo 2020 etkinliğinin lisanslı bir video oyunu. Bu oyunda, 80’den fazla ülkeye ait takım bulunuyor ve gerçek olimpiyatlarda oynanacak olan mini oyunlar yer alıyor. Bu oyunda 26 farklı mini oyunu kendi oyuncunuz ile rastgele karakterlere karşı veya lisanslı sporculara karşı oynayabiliyorsunuz.

Descenders

Çıkış Tarihi
7 Mayıs 2019 ve 2020 (İkinci Çeyrek)
Platform
PC, PlayStation 4, Xbox One ve Nintendo Switch
Geliştirici
RageSquid
Dağıtımcı
No More Robots

Yeteneklerinizi olimpiyat oyunlarında değil de bisiklet üzerinde göstermek istiyorsanız da 2020 senesinde konsollar için çıkacak olan Descenders oyununa şans vermek isteyebilirsiniz. Aslında, temelinde bir aksiyon ve yarış oyunu olan Descenders, bizce spor oyunu kategorisine de gayet uygun; bu video oyununda, rastgele oluşturulmuş bölümlerde, en hızlı şekilde aşağı doğru yarışıyoruz ve birbirinden farklı engelleri aşıp, başarılı zıplamalar yapmamız gerekiyor.

MLB The Show 20

Çıkış Tarihi
17 Mart 2020
Platform
PlayStation 4
Geliştirici
SIE San Diego Studio
Dağıtımcı
Sony Interactive Entertainment

Major League Baseball, ülkemizde pek ilgi çeken bir spor değil. Yine de Sony Interactive Entertainment çatısı altında geliştirilen MLB The Show serisi, genellikle oldukça kaliteli oluyor. MLB The Show 20 oyunu da 15. senesini kutluyor olacak ve oyunun yine kaliteden yoksun olacağını hiç düşünmüyoruz. Eğer beysbol dünyasına bir noktadan giriş yapmak istiyorsanız, 2020 senesinde çıkacak olan MLB The Show 20, bizce bunu yapabilmeniz için en iyi video oyunu olacaktır efendim.

Listemiz, yeni video oyunları ile 2020 senesi boyunca yenilenecektir.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x