2021 senesinin en iyi strateji ve simülasyon oyunları

Strateji ve simülasyon oyunları ile eğlenirken öğreniyoruz.

Genelde hep birlikte anılan strateji ve simülasyon türleri, 2021 senesinde de varlıklarını koruyor. Bu sene de yine bahsi geçen türlere ait farklı farklı oyunlar göreceğiz ve belki de bu türler arasından senenin en iyi oyunlarından bazıları çıkacak. Peki, 2021 senesinin en iyi strateji ve simülasyon oyunları hangileri olacak? Sizler için hazırladığımız bu yeni yazımızda, o sorunun cevabını vereceğiz. Dilerseniz şimdi, giriş kısmını daha fazla uzatmadan, bu senenin en iyi oyunlarına odaklanalım.


İnternet sitemizde, şu anda okuduğunuz yazıya benzeyen birçok farklı içerik bulunuyor. Bu yazılardan bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden görebilirsiniz, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.


2021 senesinin en iyi strateji ve simülasyon oyunları

2021 senesinin en iyi strateji ve simülasyon oyunları hangileridir?

Evil Genius 2: World Domination

  • Geliştirici: Rebellion
  • Dağıtımcı: Rebellion
  • Çıkış Tarihi: Mart 2021
  • Platformlar: PC
  • Tür: Strateji ve Simülasyon
  • İçerik: Tekli Oyuncu

Oyuncular tarafından çok sevilmiş olan Evil Genius, 2021 senesinde Evil Genius 2: World Domination ile devam ediyor. Oldukça esprili ve komik yapısıyla bilinen bu marka, içerisinde hem strateji, hem de simülasyon ögelerini bulundurarak, oyuncuları kötü bir karakterin koltuğuna oturtuyor. Adından da anlayabileceğiniz üzere Evil Genius 2: World Domination oyununda tüm dünyayı ele geçirmeye çalışıyorsunuz ve bu sırada ajan merkezinizi de kurmaya çalışıyorsunuz. Eğlenceli ve komik bir oyun arıyorsanız, bu yapıt tam size göre olabilir.

2021 senesinin en iyi strateji ve simülasyon oyunları isimli içeriğimizde şimdilik sadece bu senenin ilk çeyreğine ait oyunlar bulunmaktadır. Yazımız, 2021 boyunca güncellenecektir ve diğer çeyreklere ait video oyunları da belirli aralıklarla eklenecektir. Bu yüzden yazımızı bir yere kaydetmenizi ve arada sırada kontrol etmenizi öneriyoruz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x