Bugün çıkışını PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için gerçekleştirmiş olan yeni God of War oyunu, her zaman kusursuz görünmüyordu. Her oyunun belli bir geliştirilme süreci oluyor. İşte geçtiğimiz gün de, bahsettiğimiz oyunun çıkışını kutlamak adına, oyunun 2015 senesindeki prototip görüntüleri yayımlandı. Videoda söylenene göre bu prototip görüntüler, Sony tarafından onaylanan God of War oyunu oldu ve geliştirici ekip de bu prototip üzerinden ilerledi. Sonucunda ise bugün elimizde olan oyun karşımıza çıktı.

God of War

İşte God of War için yayımlanan yeni ve farklı videolar

Eğer dilerseniz bahsettiğimiz videoya hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz. Bu videoda, oyundaki birçok farklı sahneyi görebiliyoruz. Ayrıca farklı düşman tipleri, farklı özellikler ve farklı animasyonlar da görünüyor. Tabii bunların çoğu ana oyunda bulunmuyor çünkü videoda söylenene göre geliştirici ekip, final oyun için birçok şeyi değiştirdi ve daha güzel bir hale getirdi.

Bu video haricinde elimizde God of War ile alakalı başka bir video daha bulunuyor. Şimdi bahsedeceğimiz video ise direkt olarak oyunun yönetmeni tarafından çekildi. Bu videoda, oyunun yönetmenin, God of War için yayımlanan ilk inceleme puanlarına verdiği tepki görünüyor. Ayrıca kendisinin gözleri de birazcık doluyor. Bu duygulu videoya da hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Son olarak sizlere bir de yine God of War oyununun başarılarını gösteren bir videoyu sunacağız. Bu video da direkt olarak Sony Interactive Entertainment tarafından yayımlandı. Normalde bu tür başarı videolarında sürekli olarak puanları görüyorduk ama bu sefer Sony Interactive Entertainment ekibi, puanlar yerine kelimelere ve cümlelere yer vermiş. Böylece kendileri, oyunlarına ne kadar güvendiğini de açıkça göstermiş oldu. Bahsettiğimiz bu videoya da hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Etiketler: