20 Nisan 2018 tarihinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için piyasaya sürülecek olan yeni God of War oyunu, sürpriz bir şekilde mobil platformlara geldi. Tabii oyunun PlayStation 4 hali direkt olarak mobil platformlara aktarılmadı. iOS ve Android için yeni bir oyun yapıldı. Bu oyun aracılığı ile yeni God of War evreninin haritasını ve hikayesini keşfedebiliyorsunuz.

God of War: Mimir’s Vision

God of War: Mimir’s Vision isimli bu video oyunu, iOS ve Android üzerinde AR teknolojisini de sunuyor oyunculara. Böylece oyuncular, AR teknolojini kullanarak oyunu deneyimleyebiliyor. Tamamen ücretsiz olan ve 400 MB gibi bir boyuta sahip olan bu mobil oyun; iOS için buradan, Android için ise buradan indirilebilir.

Eğer PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için God of War oyunu çıkmadan, oyunda karşınıza çıkabilecek mekanlar hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, oyunun evreni hakkında daha detaylı bilgilere sahip olmak istiyorsanız, bu mobil oyunu deneyimlemenizi öneriyoruz. Bizler PlayStation 4 Pro üzerinde oyunu henüz oynayamadık, çünkü herkes gibi ön sipariş verdik fakat internet alemindeki yorumlara göre bu oyunda verilen bilgilerin çoğu, oyun içerisinde karşınıza çıkmıyor.

God of War: Mimir’s Vision için yayımlanan görseller

Son olarak sizlere bir de galeri sunalım. Hemen aşağıdaki galerimizden bu mobil oyun için yayımlanmış olan tüm görsellere bakabilirsiniz. Böylece oyunun indirme sayfasına ayrıca gitmeden, oyunun neye benzediğini rahatlıkla görebilirsiniz. PlayStation Mobile Inc. tarafından geliştirilen bu oyunu oynayabilmeniz için en azından en azından 7.0 sürümlü Android cihazına veya 9.0 sürümlü iOS cihazına sahip olmanız gerektiğini de sizlere belirtelim.

Etiketler: