Bizimle birlikte çalışacak gönüllü yazarlar arıyoruz

Siz de video oyunları ile alakalı içerikler üretmek istemez miydiniz?

Son güncelleme:

Video oyunlarına karşı bir ilginiz mi var? Bilgisayar başında saatlerce oturup, klavyeden rastgele harflere basmayı çok mu seviyorsunuz? Özetle, internet aleminde oyunlar hakkında yazılar yazmaktan hoşlanıyorsanız, size çok güzel bir duyurumuz var: Bizimle birlikte çalışacak gönüllü yazarlar arıyoruz! Gönüllü de olsa aramıza alacağımız çalışma arkadaşlarımız için belirlediğimiz bazı kriterler bulunuyor ama bu kriterler arasında deneyim ve yaş gibi klasik engeller bulunmuyor. Bizim kapımız, birçok kişiye açık.

Bizimle birlikte çalışacak gönüllü yazarlar arıyoruz

Gönüllü yazarlar için birkaç küçük kriterimiz bulunuyor

Öncelikle, aramıza katılabilmeniz için çok basit olan birkaç şart VAR. Bu şartlardan ilki, tabii ki oyunlar ile aranızın iyi olması. Ardından dilimizi de çok iyi bilmeniz gerekiyor. Türkçe haricinde, İngilizce bilginizin de kuvvetli olması gerekiyor ama çeviri yapabilme tarzı beceriler aramıyoruz; internet sitemizde içerik üretirken, çeviri tercih etmiyoruz. Bizim tercihimiz içeriklerinizin size ait olmasından yana. Bu yüzden, okuduğunuz İngilizce metinleri net olarak anlıyorsanız, yabancı dil konusunda bizim için yeterli dil bilgisine sahipsiniz demektir.

Bunların haricinde, olgun bireyler olmanızı bekliyoruz. Bizler; deneyime, yaşa, yaşanılan yere, dile, dine, ırka filan bakmıyoruz. Aramıza katılabilmek için yukarıda bahsettiğimiz özelliklere sahip olmanız, bir de üzerine olgun bir birey olmanız yeterlidir. Eğer başvuru yapabilmek için yeterli olduğunuzu düşünüyorsanız, direkt olarak bu bağlantıdan veya hemen aşağıdan ulaşabileceğiniz başvuru formunu doldurabilirsiniz. Yazarlarımız gönüllü olsa bile internet sitemizde en iyi ve potansiyeli en yüksek olan arkadaşlarla çalışmak isteriz.

Formlar aracılığı ile yapacağınız başvurulara olabildiğince hızlı bir şekilde değerlendirip, sizlere olumlu veya olumsuz geri dönüşler yapacağız. Bu geri dönüşleri elektronik posta aracılığı ile yapacağımız için alakalı bilgilerinizi doğru yazmanız gerekiyor. Eğer cevap almadığınızı düşünüyorsanız, öncelikle elektronik postanızdaki tüm klasörleri kontrol etmenizi, ondan sonra aynı formu tekrar göndermenizi öneriyoruz. Zaman zaman bizim tarafımızda da problemler yaşanıyor ve iletilerimiz ulaşmayabiliyor.

Eğer bizlerden olumlu bir geri dönüş alırsanız da asıl süreç o noktada başlayacak. O süreçte, sizden birkaç küçük içerik ricamız olacak. Bu ricalarımız ile nasıl içerik oluşturduğunuzu görebileceğiz. Yazar alımının son adımında ise çalışma şartları hakkında bilmeniz gereken şeyleri belirteceğiz. Yalnız, başvurunuzu yapmadan önce, Bizimle Çalışmak adlı sayfamızı kesinlikle ziyaret etmenizi öneriyoruz. Bu sayede maddi gücümüzü ve gönüllü yazar olarak nasıl avantajlara sahip olduğunuzu görebilirsiniz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x