Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Bizimle birlikte çalışacak yazarlar arıyoruz

Siz de video oyunları ile alakalı içerikler üretmek istemez miydiniz?

Eğer video oyunlarından hoşlanıyorsanız, bilgisayar başında da saatlerce oturup, klavyeden rastgele harflere basmayı çok seviyorsanız, sizin için doğru mesleği bulduk demektir. Evet, video oyunları için yazılı içerik üretmek, sizin için en uygun mesleklerden veya hobilerden bir tanesi olabilir ve bizler de Mavi Kol olarak, bu durumu gerçeğe dönüştürmek istiyoruz. Açılışımızdan beri aramıza gönüllü yazarlar kabul ediyorduk ama artık aramızda çalışacak olan arkadaşlar, birkaç kuruş olsa da artık burada içerik üreterek, kendilerine harçlık çıkartabiliyorlar. Bu yüzden, artık bizimle birlikte çalışacak, gönüllü değil, normal yazarlar arıyoruz efendim.

Mavi Kol

Yazarlık için birkaç küçük şartımız bulunuyor

Öncelikle, aramıza katılabilmeniz için çok basit, birkaç şart bulunuyor. Bu şartlardan ilki, video oyunları ile aranızın iyi olması, bu konuda bilgili olmanız ve en temel seviyede teknolojiden anlıyor olmanız; bizler Mavi Kol olarak video oyunu kategorisinde ve nadiren de teknoloji kategorisinde içerikler üretiyoruz. Sizlerin de içerik üretebilmesi için bu konularda bilgili olmanızı tercih ediyoruz.

Bu tip bilgiler haricinde, tabii ki dilimizi çok iyi bilmeniz gerekiyor. Şu anda da okuduğunuz üzere, içeriklerimizi Türkçe olarak çıkartıyoruz ve sizlerden de aynı şeyi yapmanızı rica edeceğiz. Türkçe haricinde, İngilizce bilginizin de olması gerekiyor ama çeviri yapabilme becerisi tarzı şeyler aramıyoruz. Bunun sebebi ise internet sitemizde içerik üretirken, çeviri tercih etmiyor olmamız. Bizim tercihimiz tamamen özgün içeriklerden yana. Bu yüzden, okuduğunuz İngilizce metinleri anlıyorsanız, bizim için yeterli dil bilgisine sahipsiniz demektir.

Son olarak da olgun bireyler olmanızı bekliyor olacağız. Bizler; kişilerin deneyimine, yaşına, yaşadığı yere, diline, dinine, ırkına filan bakmıyoruz. Aramıza katılabilmek için yukarıda bahsettiğimiz özelliklere sahip olmanız, bir de üzerine olgun bir birey olmanız, bizim için yeterlidir. Eğer siz başvuru yapabilmek için yeterli olduğunuzu düşünüyorsanız, bu başvurunuzu direkt olarak, “kaan@mavikol.com” adresine elektronik posta atarak gönderebilirsiniz. Bu gönderinizde kısaca kendinizi tanıtmanız ve varsa deneyimlerinizden bahsetmeniz bizim için yeterli olacaktır.

Bizlere gönderilmiş olan elektronik postalara mutlaka olumlu veya olumsuz cevaplar vereceğiz. Eğer cevap almadığınızı düşünüyorsanız, göndermiş olduğunuz ileti bize ulaşmamış olabilir. Bu yüzden aynı iletiyi tekrar göndermeyi deneyebilirsiniz. Eğer bizlerden olumlu bir geri dönüş alırsanız da asıl süreç o noktada başlayacak. O süreçte, sizden birkaç küçük içerik ricamız olacak. Bu ricalarımız ile nasıl içerik oluşturduğunuzu daha net görebileceğiz. Yazar alımının son adımında ise sizlere maddi kazanç hakkında bilmeniz gereken şeyleri söylüyoruz. Eğer herhangi bir sorun olmazsa, sadece birkaç gün sonra aramıza katılmış bile olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?

Bizler, internet aleminde yeni sayılırız. Bu yüzden de Mavi Kol’u ilk defa duyuyor olabilirsiniz. Eğer bizleri daha iyi tanımak istiyorsanız, internet sitemizdeki birkaç sayfaya göz atmanızı öneriyoruz. Mesela, direkt olarak bizim kim olduğumuzu merak ediyorsanız, Hakkımızda sayfamıza göz atabilirsiniz. Ekibimizde kimlerin bulunduğunu merak ediyorsanız da Ekibimiz sayfasına göz atabilirsiniz. Son olarak, gönüllü yazar alımı hakkında verdiğimiz tüm bu bilgiler size yeterli gelmediyse, Bizimle Çalışmak isimli sayfamıza göz atabilirsiniz. O sayfada, gönüllü yazarlık hakkında ekstra detaylar bulunmakta.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir