Bizimle birlikte çalışacak yazarlar arıyoruz

Siz de video oyunları ile alakalı içerikler üretmek istemez miydiniz?

Son güncelleme:

Video oyunlarına karşı bir ilginiz mi var? Bilgisayar başında saatlerce oturup, klavyeden rastgele harflere basmayı çok mu seviyorsunuz? Özetle, internet aleminde oyunlar hakkında yazılar yazmaktan hoşlanıyorsanız, size çok güzel bir duyurumuz var: Bizimle birlikte çalışacak yazarlar arıyoruz! Tabii ki aramıza alacağımız çalışma arkadaşlarımız için belirlediğimiz bazı kriterler bulunuyor ama bu kriterler arasında deneyim ve yaş gibi klasik engeller bulunmuyor. Bizim kapımız, birçok kişiye açık.

Bizimle birlikte çalışacak yazarlar arıyoruz

Yeni yazarlar için birkaç küçük kriterimiz bulunuyor

Öncelikle, aramıza katılabilmeniz için çok basit olan birkaç şart bulunuyor. Bu şartlardan ilki, oyunlar ile aranızın iyi olması, bu konuda bilgili olmanız ve en temel seviyede teknolojiden anlıyor olmanız; bizler, oyun kategorisinde ve nadiren de olsa teknoloji kategorisinde içerikler üretiyoruz. Sizlerin de içerik üretebilmesi için bu konularda bilgili olmanızı tercih ediyoruz.

Tabii ki dilimizi de çok iyi bilmeniz gerekiyor. Türkçe haricinde, İngilizce bilginizin de olması gerekiyor ama çeviri yapabilme tarzı beceriler aramıyoruz; internet sitemizde içerik üretirken, çeviri tercih etmiyoruz. Bizim tercihimiz içeriklerinizin size ait olmasından yana. Bu yüzden, okuduğunuz İngilizce metinleri anlıyorsanız, İngilizce konusunda bizim için yeterli dil bilgisine sahipsiniz demektir.

Son olarak da olgun bireyler olmanızı bekliyoruz. Bizler; deneyime, yaşa, yaşanılan yere, dile, dine, ırka filan bakmıyoruz. Aramıza katılabilmek için yukarıda bahsettiğimiz özelliklere sahip olmanız, bir de üzerine olgun bir birey olmanız yeterlidir. Eğer başvuru yapabilmek için yeterli olduğunuzu düşünüyorsanız, direkt olarak bu bağlantıdan ulaşabileceğiniz formu doldurabilirsiniz.

Bağlantılar ile uğraşmak istemezseniz, hemen aşağıda da aynı formu görebilirsiniz. Bu formları, olabildiğince hızlı bir şekilde değerlendirip, sizlere olumlu veya olumsuz geri dönüşler yapacağız. Bu geri dönüşleri elektronik posta aracılığı ile yapacağımız için bu bilgilerinizi mutlaka doğru girmeniz gerekiyor. Eğer cevap almadığınızı düşünüyorsanız, aynı formu tekrar gönderebilirsiniz..

Eğer bizlerden olumlu bir geri dönüş alırsanız da asıl süreç o noktada başlayacak. O süreçte, sizden birkaç küçük içerik ricamız olacak. Bu ricalarımız ile nasıl içerik oluşturduğunuzu görebileceğiz. Yazar alımının son adımında ise maddi konular hakkında bilmeniz gereken şeyleri belirteceğiz. Başvurudan önce, maddi gücümüzü anlayabilmeniz adına Bizimle Çalışmak adlı sayfamızı da ziyaret etmelisiniz.

Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?

Mavi Kol’u ilk defa duyuyor olabilirsiniz; internet sitemiz oldukça yeni sayılır. Eğer bizleri daha iyi tanımak istiyorsanız, internet sitemizdeki birkaç sayfaya göz atmanızı öneriyoruz. Mesela, direkt olarak bizim kim olduğumuzu merak ediyorsanız, Hakkımızda sayfamıza göz atabilirsiniz. Ekibimizde kimlerin bulunduğunu merak ediyorsanız da Ekibimiz sayfasına göz atabilirsiniz.

Son olarak, yazar alımı hakkında verdiğimiz tüm bu bilgiler size yeterli gelmediyse, Bizimle Çalışmak isimli sayfamıza göz atabilirsiniz. O sayfada, yazarlık hakkında ekstra detaylar bulunmakta fakat o detayları zaten elektronik posta üzerinde de zamanı geldiğinde sizlere belirtiyoruz. Yine de şimdiden o sayfamıza da bakabilirsiniz. Başvurularınızı mutlaka bekliyor olacağız. Görüşmek üzere!

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x