Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Bizimle birlikte çalışacak yazarlar arıyoruz

Siz de video oyunları ile alakalı içerikler üretmek istemez miydiniz?

Son güncelleme:

Eğer oyunlara karşı bir ilginiz varsa; bilgisayar başında saatlerce oturup, klavyede rastgele harflere basmayı çok seviyorsanız, bilmenizi isteriz ki ekibimize yeni yazarlar arıyoruz! İşin en iyi yanı da aradığımız yeni ekip arkadaşımız siz olabilirsiniz; deneyimsiz olsanız bile, yaşınızın küçük olduğunu düşünüyorsanız bile aramıza kabul edilebilirsiniz. Yalnız, yine de birkaç ufak şartımız bulunuyor.

Bizimle birlikte çalışacak yazarlar arıyoruz

Yazarlar için birkaç küçük şartımız bulunuyor

Öncelikle, aramıza katılabilmeniz için çok basit olan birkaç şart bulunuyor. Bu şartlardan ilki, oyunlar ile aranızın iyi olması, o konuda bilgili olmanız ve en temel seviyede teknolojiden anlıyor olmanız; bizler oyun kategorisinde ve nadiren de olsa teknoloji kategorisinde içerikler üretiyoruz. Sizlerin de içerik üretebilmesi için bu konularda bilgili olmanızı tercih ediyoruz.

Tabii ki dilimizi de çok iyi bilmeniz gerekiyor. Türkçe haricinde, İngilizce bilginizin de olması gerekiyor ama çeviri yapabilme tarzı beceriler aramıyoruz; internet sitemizde içerik üretirken, çeviri tercih etmiyoruz. Bizim tercihimiz tamamen özgün içeriklerden yana. Bu yüzden, okuduğunuz İngilizce metinleri anlıyorsanız, İngilizce konusunda bizim için yeterli dil bilgisine sahipsiniz demektir.

Son olarak da olgun bireyler olmanızı bekliyoruz. Bizler; deneyime, yaşa, yaşanılan yere, dile, dine, ırka filan bakmıyoruz. Aramıza katılabilmek için yukarıda bahsettiğimiz özelliklere sahip olmanız, bir de üzerine olgun bir birey olmanız yeterlidir. Eğer başvuru yapabilmek için yeterli olduğunuzu düşünüyorsanız, direkt olarak bu bağlantıdan ulaşabileceğiniz formu doldurabilirsiniz.

Bağlantılar ile uğraşmak istemezseniz, hemen aşağıda da aynı formu görebilirsiniz. Bu formları, olabildiğince hızlı bir şekilde değerlendirip, sizlere olumlu veya olumsuz geri dönüşler yapacağız. Bu geri dönüşleri elektronik posta aracılığı ile yapacağımız için bu bilgilerinizi mutlaka doğru girmenizi öneriyoruz. Eğer cevap almadığınızı düşünüyorsanız, aynı formu tekrar gönderebilirsiniz..

Eğer bizlerden olumlu bir geri dönüş alırsanız da asıl süreç o noktada başlayacak. O süreçte, sizden birkaç küçük içerik ricamız olacak. Bu ricalarımız ile nasıl içerik oluşturduğunuzu görebileceğiz. Yazar alımının son adımında ise sizlere maddi konular hakkında bilmeniz gereken şeyleri söyleyeceğiz. Eğer herhangi bir sorun olmazsa, sadece birkaç gün sonra aramıza katılmış bile olabilirsiniz.

Daha fazla bilgi mi istiyorsunuz?

Mavi Kol’u ilk defa duyuyor olabilirsiniz; internet sitemiz oldukça yeni sayılır. Eğer bizleri daha iyi tanımak istiyorsanız, internet sitemizdeki birkaç sayfaya göz atmanızı öneriyoruz. Mesela, direkt olarak bizim kim olduğumuzu merak ediyorsanız, Hakkımızda sayfamıza göz atabilirsiniz. Ekibimizde kimlerin bulunduğunu merak ediyorsanız da Ekibimiz sayfasına göz atabilirsiniz.

Son olarak, yazar alımı hakkında verdiğimiz tüm bu bilgiler size yeterli gelmediyse, Bizimle Çalışmak isimli sayfamıza göz atabilirsiniz. O sayfada, yazarlık hakkında ekstra detaylar bulunmakta. Başvurularınızı mutlaka bekliyor olacağız. Görüşmek üzere!

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir