Bizimle Çalışmak

Mavi Kol olarak internet sitemize sürekli olarak yeni yazarlar arıyoruz. Bu yüzden, video oyunları ile aranız varsa, üzerine bir de yazı yazmaktan hoşlanıyorsanız, hemen bizlere başvurunuzu gönderebilirsiniz. Şimdi, eğer dilerseniz Mavi Kol’da çalışmak hakkında sizlere önemli bilgiler verelim. Sayfamızın en sonunda ise başvuru için elektronik posta göndermeniz gereken adresi sizlere sunacağız.

Burada nasıl çalışacağım?

Öncelikle, internet sitemize sürekli olarak yeni yazarlar arıyoruz. Bu yazarların da genellikle video oyunları hakkında güncel haberler üretmesini bekliyoruz. Önceliğimiz güncel haberler olduğu için yoğun bir maraton ile yazarlarımızın karşılaşabileceğini şimdiden söylemek istiyoruz. Evet, internet sitemizde incelemelere ve fikir yazılarına da yer veriyoruz ama güncel haberler konusunda rahatlamadığımız sürece, diğer tip içeriklere çok fazla yönelmiyoruz. Yine de eğer belli bir kategori üzerinde çalışmak istiyorsanız, yazar alımı sırasında bunu bizlere bildirebilirsiniz. Bizlerin tercihi, bir yazarın her kategoriye yönelebilmesidir ama sadece inceleme veya rehber tipi içerikler üretmek istiyorsanız da engel olamayız.

Tüm bunların haricinde, şu an internet sitemiz üzerinde genellikle video oyunları ile alakalı içerikler üretiyoruz. Zaman zaman teknoloji dalına da giriş yapıyoruz. Sinema, dizi ve diğer kategoriler üzerinde ise içerik üretmiyoruz. Bu yüzden, bizlerin arasına katılmak istiyorsanız, video oyunları ve en basit seviyede teknoloji sektörü hakkında bilgili olduğunuzdan emin olmanızı öneriyoruz. Eğer aramızda bir yazar olarak çalışmaya karar verirseniz, başvurunuzu yaparsanız, çalışma şartları hakkındaki diğer detayları da sizlere mutlaka vereceğiz. Emin olunuz ki düşünmüş olduğumuz şartlar; hem sitemizin iyiliği için, hem de sizlerin rahat bir şekilde çalışabilmesi için eşit bir şekilde tasarlandı.

Ne kazanacağım?

Mavi Kol oldukça yeni bir internet sitesi. Gelir kaynaklarımız oldukça az ve arkamızda bir ajans veya sponsor tipi herhangi bir şey bulunmuyor. Yani, sitemiz ile alakalı her harcamayı kendi cebimizden yapıyoruz. Kazançlarımız ise %100 öncelik ile internet sitemizin iyiliği için harcanıyor. Peki, tüm bunlar ne demek? Maddi kazançlarınız konusunda sizlere tamamen açık olmayı isteriz.

Şu an internet sitemizde bulunan yazarlara belli bir miktarda ödeme yapabiliyoruz ama tabii ki bizimle birlikte çalışan bir yazar, aylık olarak binlerce lira kazanamıyor. Yazarlarımızın ne kadar kazandığını açık bir şekilde, burada söylemeyi tercih etmiyoruz. Bizlere başvuru yaptığınız zaman, en son adımda sizlere Mavi Kol’da çalışmak hakkında bilgi verirken, buradan nasıl gelir elde edebileceğinizi de belirtiyoruz. Bu şekilde, bizimle çalışmadan önce ne kadar kazanabileceğinizi öğrenebiliyorsunuz. Her şeye rağmen bizler, yeni açılmış ve büyüme aşamasında olan bir internet sitesiyiz. Bu yüzden, aramıza katılan her yazarın elinden geldiğince emek vermesi gerekiyor.

Nasıl başvuru yapacağım?

Eğer Mavi Kol ekibinin durumunu anladıysanız ve bizlerle çalışmak istiyorsanız, kendinizi tanıtan kısa bir yazıyı ve varsa deneyimlerinizi belirten bir elektronik postayı, “kaan@mavikol.com” adresine gönderebilirsiniz. Sizlerin göndermiş olduğu bu elektronik posta ardından, sizlere internet sitemiz ve şartlarımız hakkında daha detaylı bilgiler vereceğiz, birkaç farklı adımdan geçeceksiniz ve en sonda eğer herhangi bir problem bulunmuyorsa, aramıza katılabileceksiniz. Sizleri aramızda görebilmek için sabırsızlanıyoruz!