Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Bizimle Çalışmak

Mavi Kol olarak ekibimize sürekli yeni yazarlar arıyoruz. Eğer video oyunlarına ilginiz varsa, üzerine bir de yazı yazmaktan hoşlanıyorsanız, bizimle çalışmamak için hiçbir sebebiniz bulunmuyor. Eğer dilerseniz, şimdi bizimle çalışmak hakkında sizlere bazı önemli bilgiler verelim. Sayfamızın en sonunda ise başvurunuzu gönderebileceğiniz bir form ve bağlantı bulabileceksiniz.


Burada nasıl çalışacağım?


Biraz önce de dediğimiz gibi internet sitemize sürekli olarak yeni yazarlar arıyoruz. Bu yazarların da genellikle video oyunları hakkında güncel haberler yazmasını bekliyoruz. İnternet sitemizde incelemelere, rehberlere ve daha fazlasına da yer veriyoruz ama güncel haberler her zaman önceliğimiz oluyor. Yine de eğer belli bir kategori üzerinde çalışmak istiyorsanız, yazar alımı sırasında bunu bizlere bildirebilirsiniz. Bizlerin tercihi, bir yazarın elinden geldiğince her kategoriye yönelebilmesidir ama sadece inceleme veya rehber tipi içerikler üretmek istiyorsanız da buna engel olamayız.


İnternet sitemizde genellikle video oyunları ile alakalı içerikler üretiyoruz ama zaman zaman teknoloji alanına da giriş yapıyoruz. Sinema, dizi ve diğer kategoriler üzerinde ise eğer konu video oyunları ile alakalı değilse veya ortada çok tanıdık bir marka yoksa, o konuya değinmemeye çalışıyoruz. Bu yüzden, bizlerin arasına katılmak istiyorsanız, video oyunları ve en basit seviyede teknoloji hakkında bilgili olduğunuzdan emin olmanızı öneriyoruz. 


Eğer Mavi Kol’da çalışmak hakkında yeteri kadar bilgi vermediğimizi düşünüyorsanız, başvurunuz sırasında aklınıza takılan şeyleri sorabilirsiniz. Yalnız, bu başvurunun son adımında zaten size olabildiğince fazla bilgi ve çalışma şartı vermeye çalışıyoruz. Yani, ekibimize girmeden önce neyle karşılaşacağınızı size anlatmak için elimizden geleni yapıyoruz. Bu yüzden, eğer ilk defa böyle bir deneyim yaşayacaksanız, bizce korkmanız gereken hiçbir şey yok. Eğer deneyimli bir kişiyseniz, zaten neler yaptığımızı biliyorsunuz demektir.


Ne kazanacağım?


Mavi Kol oldukça yeni bir internet sitesi; 11 Nisan 2018'de açıldık. Bu yüzden de gelir kaynaklarımız oldukça az ve arkamızda bir ajans veya bizi maddi açıdan destekleyen sponsor tipi herhangi bir şey bulunmuyor. Bu sebepten ötürü de beklentilerinizi minimuma indirmenizi öneriyoruz. Tabii ki bizimle çalışan arkadaşlara, emeklerinin karşılığını maddi olarak vermeye çalışıyoruz ama bu konudaki gücümüz oldukça düşük.


Şu an internet sitemizde bulunan yazarlara belli bir miktarda ödeme yapabiliyoruz ama tabii ki bizimle birlikte çalışan bir yazar, aylık olarak binlerce lira kazanamıyor. Yazarlarımızın ne kadar kazandığını açık bir şekilde, burada söylemeyi tercih etmiyoruz. Bizlere başvuru yaptığınız zaman, en son adımda sizlere Mavi Kol’da çalışmak hakkında bilgi verirken, buradan ne kadar gelir elde edebileceğinizi de belirtiyoruz ama eğer maddiyat sizin için ön plandaysa, beklentilerinizi karşılayamayız.  


Mavi Kol, sürekli olarak büyüyen bir internet sitesi. Bizler büyüdükçe kazançlarımız da artabiliyor ve bu durumda bizler de yazarların almış olduğu ücreti arttırabiliyoruz. Ayrıca, bizimle çalışan kıdemli arkadaşları da hiçbir zaman unutmuyoruz ve bir süre sonra kendileri, farklı ve önemli ekstralar ile karşılaşabiliyor. Tüm bunların haricinde, herkese inceleme amaçlı olarak ücretsiz oyun ve daha fazlasını da sunabiliyoruz.


Mavi Kol ekibine nasıl başvuru yapacağım?


Eğer bizimle birlikte çalışmak istiyorsanız, hemen aşağıdaki formu doldurmanızı rica edeceğiz. Eğer bir form göremiyorsanız, buraya tıklayarak Google Formlar üzerinden oluşturduğumuz başvuru formuna ulaşabilirsiniz. Bu formu dikkatle ve özenle doldurmanızı rica ediyoruz. Siz, bu formu doldurduktan sonra cevaplarınıza bakacağız ve elektronik posta yolu ile sizlere geri dönüş yapacağız.