Microsoft ve Xbox ekipleri, Xbox Wire üzerinden yaptığı yeni bir paylaşım ile birlikte Xbox Game Pass Quests: Summer Edition etkinliğini duyurdu. Bu etkinlik sayesinde Xbox Game Pass aboneleri, belli video oyunlarında, belli görevler yaparak puan kazanabilecek. Bu puanlar ile de oyuncular, bir çekilişe katılabilecek. Çekilişin ucunda ise altın kaplı bir Xbox One X: Project Scorpio Edition bulunuyor.

Xbox Game Pass Quests: Summer Edition

Xbox Game Pass Quests: Summer Edition, ülkemizde aktif olmayacak

Yapılan açıklamalara göre her 2 haftada 1 kez bu görevler değişecek. Yani, oyuncuların görevleri tamamlaması için 2 hafta gibi bir süre olacak. Oyuncular, konsolları üzerinden Xbox Game Pass Aboneliği sayfasını ziyaret ederek, görevleri görebilecek. Tabii bu görevler herkese açık olmayacak. Bahsettiğimiz sistem sadece Birleşik Devletler, Birleşik Krallık ve Kanada içerisinde yaşayan oyuncular için aktif olacak. Yani, ülkemizden ne yazık ki bu sistemi kullanamayacağız.

Bizler yine de ilk iki haftanın görevlerini sizlere söyleyelim. altın kaplı bir Xbox One X: Project Scorpio Edition kazanmak için oyuncuların yapması gereken ilk şey, 9 Temmuz 2018 olmadan 3 gün boyunca her gün, 60 dakika boyunca Xbox Game Pass sisteminde olan bir video oyununu oynamak olacak. İkinci görev ise The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited ile alakalı olacak. Oyuncular, ikinci görevi tamamlayabilmek için The Elder Scrolls Online: Tamriel Unlimited içerisinde 3 farklı başarım kazanmalılar. Bu başarımlar 10 Temmuz 2018 ile 16 Temmuz 2018 tarihleri arasında kazanılmalı.

Xbox One X ödüllü Xbox Game Pass Quests: Summer Edition etkinliğinin bir sonraki görevleri ise 17 Temmuz 2018 tarihinde açılacak ve yaz boyunca bu etkinlik devam edecek. Yaz sonunda ise bahsettiğimiz konsol, şanslı sahibini bulacak.

Etiketler:

,