Watch Dogs: Legion için çevrim içi içerikler 9 Mart 2021 tarihinde geliyor

Watch Dogs: Legion, yeni içeriklerle büyük bir güncelleme alıyor.

Ubisoft, Watch Dogs: Legion oyununun çevrim içi modunun 9 Mart 2021 tarihinde; Xbox One, Xbox Series X/S, PlayStation 4, PlayStation 5, Google Stadia ve bilgisayarlarda Epic Games Store ile Ubisoft Store için ücretsiz bir güncelleme aracılığıyla oyunun tüm sahiplerine sunulacağını duyurdu. Bu video oyununun çevrim içi modu, bahsi geçen tarihteki ücretsiz güncellemenin bir parçası olarak önemli yenilikler içerecek. Mesela, Oyuncuların dört oyuncuya kadar arkadaşlarıyla birlikte takım kurabilecekleri, Londra şehrini keşfedebilecekleri, zorlu görevler tamamlayabilecekleri ve yan etkinliklere katılabilecekleri serbest dolaşım sunan bir açık dünya eklenecek.

Tüm bunlara ek olarak, yeni oynanış mekaniklerini kullanan ve oyunculara mükemmel takımı seçerek şehrin en ikonik yerlerinde Londra’nın tehditlerine karşı savaşma fırsatı veren iki ila dört oyunculu yeni ortak görevler de oyuna eklenecek. Takım çalışması ve verimlilik gerektiren ilk dört oyunculu Taktik Operasyonu: Leader of the Pack, oyuna eklenecek. Zorlu bir görev arayan oyuncular için hazırlanmış, oyun sonu içeriği olan birbiriyle bağlantılı beş hikâye görevinden oluşur. Oyuncuların takım arkadaşları ile etkili bir şekilde strateji oluşturup iletişim kurmaları, cihazlarını geliştirmeleri ve güçlü bir karakter kadrosu oluşturmaları gerekecek.

PvP temelli içerikler de unutulmayacak ve dört oyuncunun silahlı örümcek robotları kontrol ettiği, heyecanlı ve herkesin tek başına bir ölüm maçında yarıştığı Spiderbot Arena da karşımıza çıkacak. Oyuncular, herhangi bir çevrim içi etkinliği tamamlayarak, sıralamalarını yükseltmek ve özel kozmetik eşyalar gibi çeşitli ödülleri açmak için tecrübe puanı kazanacaklar ve de yeni operatörler örgütlemek veya DedSec cihazlarını geliştirmek için etki puanları kazanacaklar. Sezon kartı sahipleri ayrıca 9 Mart 2021 tarihinde iki benzersiz tek oyunculu göreve erişebilecek. Bu içeriklerin detayları da haberimizin devamında yer alıyor.

Watch Dogs: Legion

Watch Dogs: Legion oyununa tek oyunculu içerikler de gelecek

Oyuncuların karşısına çıkacak olan ilk tek oyunculu içerik, Guardian Protocol olacak. DedSec, yapay zekanın insan kararlarını etkilemesine olanak tanıyan bir algoritmanın peşine düşer. Eğer bulamazlarsa, bu algoritma silahlı robotları, otonom infazcılara dönüştürmek için kullanılabilir. Not in Our Name ise ikinci içerik olacak. Gizli bir grup DedSec’in adını kullanıyor. Daha da kötüsü, acımasız bir gazete sahibi olan işverenlerinin kurbanlarına şantaj yapmak adına kullanabilmesi için bilgiler çalıyor.

Ek olarak, Watch Dogs: Legion oyununun 2021’deki sağlam çıkış sonrası planının bir parçası olarak tüm oyuncular, Invasion PvP isimli modu, yepyeni eş oyunculu görevler ve ücretsiz karakterler gibi gelecekteki ücretsiz güncellemelere erişebilecek. Sezon kartı sahipleri ayrıca bu yılın ilerleyen günlerinde; ilave DedSec görevlerine, Bloodline isimli hikaye genişletmesine, zihin kontrol yeteneğine sahip insanüstü deneylerin konusu olan Mina’ya, Assassin Order’ın bir üyesi olan Darcy’ye ve de Watch Dogs serisinden Aiden Pearce ve Wrench gibi yeni oynanabilir kahramanlara erişebilecekler. Watch Dogs: Legion için sezon kartı, oyunun altın, nihai ve koleksiyoncu sürümlerinin bir parçası olarak satın alınabilir.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x