Watch Dogs: Legion oyunundaki mikro ödeme sistemi detaylandırıldı

Watch Dogs: Legion oyunundaki mikro ödeme mağazasında oynanabilir karakterler bile satılacak.

Ubisoft tarafından piyasaya sürülen birçok video oyununda mikro ödemeler bulunuyor. Karşımıza çıkan oyun tekli oyuncu temelli de olsa, eşli oyuncu temelli de olsa, çoklu oyuncu temelli de olsa mikro ödemeler görüyoruz. Şimdi ise öğrenmiş olduk ki Watch Dogs: Legion, bu geleneği bozmadan yoluna devam edecek ve oyuncuların karşısına mikro ödemeler çıkartacak. Peki, bu oyundaki mikro ödemeler neye benzeyecek? Oyuncular bu oyuna para yatırarak, neler elde edebilecek? Gelin, bu soruların cevaplarını da haberimizin devamında sizlere verelim efendim.

Watch Dogs Legion

Watch Dogs: Legion, mikro ödeme ile karakter bile satacak

Yapılan açıklamalara göre Watch Dogs: Legion oyununun mikro ödeme mağazasında genellikle kozmetik ögeler olacak. Yani, karakterler için farklı kıyafetler ve maskeler göreceğiz. Bunların haricinde silahlar ve arabalar için de görünümler muhtemelen satılacaktır. Yalnız, bunların üzerine bir de mikro ödeme mağazasında karakterler bulunacak. Bu karakterlerin ise ne kadar benzersiz olacağı bilinmiyor ama umuyoruz ki en harika ve en benzersiz karakterler, mikro ödeme sistemi için saklanmamıştır. Bu arada, oyundaki mikro ödeme biriminin adı da WD Credits ve WDC olarak geçecek.

Watch Dogs: Legion, mikro ödeme mağazasının içerisinde ETO paketleri ve koleksiyon haritası da bulunduracak. ETO paketlerini ne olduğunu şu anda bilemiyoruz ama koleksiyon haritasını satın aldığınız taktirde, oyundaki toplanabilir ögeler, haritada görünmeye başlayacak. Yani, oyunu %100 olarak bitirmek isteyen oyunculara bir kısa yol sunulacak. Son olarak da mikro ödeme ile satın alınabilecek olan karakterlerin benzersiz kozmetik ögelere sahip olacağından bahsedildi. Yani, bu oyunda benzersiz bir hal almak istiyorsanız, mikro ödeme mağazasını kullanmanız gerekecek gibi görünüyor.

0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x