Watch Dogs: Legion, yeni nesil konsollarda ışın izleme ile 4K/30 FPS olarak çalışacak

Watch Dogs: Legion için oldukça eğlenceli bir reklam videosu da yayımlandı.

Watch Dogs: Legion oyununun PlayStation 5 ve Xbox Series X konsollarında nasıl çalışacağı çok merak ediliyordu. Malum, Ubisoft şirketinin bir başka yeni oyunu olan Assassin’s Creed Valhalla, ışın izleme teknolojisi olmadan, yeni nesil konsollarda 4K/60 FPS olarak oynanabilecekti. Birçok oyuncu, aynı durumun yeni Watch Dogs oyunu için geçerli olacağını düşünmüştü ama Ubisoft, tam tersi bir açıklama yaptı. Ubisoft ekibinin söylediğine göre bahsi geçen video oyunu, yeni nesil konsollarda ışın izleme ile 4K/30 FPS olarak çalışacak. Yani, bu oyunu konsollarda 60 FPS olarak oynamak mümkün olmayacak.

Watch Dogs Legion

Watch Dogs: Legion için yeni bir bilgi ve reklam da geldi

Ubisoft, günler sonra piyasaya sürülecek olan Watch Dogs: Legion için çok ilgi çekici ve eğlenceli bir reklam da yayımladı. Aslında, 1990’lı senelerde video oyunları için yayımlanan reklamlara benzeyen Classroom 101 isimli reklam, YouTube üzerinden yayımlandı ve bizler bu satırları yazarken, Ubisoft şirketinin resmi kanalı üzerinde 45.931 görüntüleme elde etti. Reklam, aynı zamanda oyunu da tanıtıyor ama pazarlama ögesi çok daha öne çıkıyor bu görüntülerde.

Ubisoft tarafından yapılan başka bir açıklama ile de bahsi geçen video oyununun çevrim dışı olarak oynanabileceğini öğrendik. Yalnız, bu oyunu çevrim dışı oynadığınız zaman hem çevrim içi içeriklere, hem de sosyal ögelere ulaşamayacaksınız. Aynı zamanda bu oyunun çıkışında çapraz platform desteği de yer almayacak ama gelecekte bu tip bir destek de oyuna eklenecek; bu sayede oyunun çoklu oyunculu ve eşli oyuncu modlarında oyuncular diğer platformlardan birleşebilecekler.

0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x