Ubisoft ekibi, gerçekleştirmiş olduğu E3 2018 sunumu sırasında birçok farklı video oyunu gösterdi. Bu oyunlar arasında Skull & Bones, Assassin’s Creed Odyssey ve çok daha fazlası bulunuyordu. Bu yoğunluk arasında ekip tarafından duyurulmuş veya gösterilmiş bazı video oyunlarını unutmuş olabilirsiniz. Şimdi, bizler ise bu yazımızda, Ubisoft tarafından E3 2018 sırasında gösterilmiş olan tüm video oyunlarına yer vereceğiz.

E3 2018

Beyond Good and Evil 2

Ubisoft ekibinin sunumu sırasında sürpriz bir şekilde Beyond Good and Evil 2 gösterildi. Geçtiğimiz sene duyurulan bu video oyunu, bu sene gösterildi ve oyunun geliştirilme süreci hakkında oyuncular ve basın bildirildi. Tabii oyun için oldukça hoş bir sinematik video da yayımlandı.

Trials Rising

Sunumun sürprizlerinden bir tanesi ise Trials Rising idi. Trials serisinin yeni oyunu olmaya hazırlanan Trials Rising, seriye önemli yenilikler getiriyor gibi görünüyor şu anlık. 2019 senesi içerisinde çıkacak olan bu video oyunu için, içerisinde bulunduğumuz sene içerisinde de bir beta süreci gerçekleştirilecek.

Tom Clancy’s The Division 2

Daha önce Xbox ekibinin sunumu sırasında gösterilen Tom Clancy’s The Division 2, bir de Ubisoft ekibinin E3 2018 sunumu sırasında gösterildi. Ayrıca bu gösterim sırasında Tom Clancy’s The Division 2 oyunu için çıkacak olan tüm ek içeriklerin ücretsiz olacağını da öğrendik. Daha iyi bir haber olabilir mi?

Skull & Bones

2019 senesine ertelenmiş olan Skull & Bones isimli video oyunu da Ubisoft tarafından gösterilen yapıtlardan bir tanesi idi. Sunum sırasında bu oyuna ait sinematik sahneler ve oynanış anları gördük. Ganimet sistemine ve arkadaş sistemine bir bakış attık. Birçok oyuncu Skull & Bones için heyecanlandı ama bizler henüz heyecanlı sayılmayız.

For Honor

Daha önce, bu sunum sırasında For Honor için çok önemli şeylerin açıklanacağı söylenmişti. Bizler yeni kahramanlar filan beklerken, Ubisoft bir bomba bıraktı. For Honor: Marching Fire duyuruldu ve bu ücretsiz güncelleme ile oyundaki tüm içeriklere yenileri eklenecek.

Assassin’s Creed Odyssey 

Pek şaşırtıcı olmayacak şekilde, bahsettiğimiz sunum sırasında karşımıza Assassin’s Creed Odyssey oyunu da çıktı. Ubisoft ekibinin sunumu sırasında Assassin’s Creed Odyssey için bolca oynanış videosu yayımlandı ve oyunun oynanış mekanikleri, RYO mekanikleri hakkında yepyeni bilgilerin sahibi olduk.

E3 2018 sunumu sırasında gösterilen diğer tüm video oyunları

Etiketler:

, ,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster