Bir süre önce kısa bir GIF ile gösterilmiş olan Assassin’s Creed Odyssey, Ubisoft ekibinin E3 2018 konferansı sırasında hoş bir video ile tanıtıldı. Eğer dilerseniz oyun için yayımlanmış olan ilk resmi videoya sizler de haberimizin en altından göz atabilirsiniz efendim. Ayrıca Ubisoft ekibinin sunumundan gelecek yeni bilgiler için de bizleri takip etmeye devam edebilirsiniz.

Assassin's Creed Odyssey

Assassin’s Creed Odyssey bizlere pek yeni görünmedi

Yayımlanan bu videolara bakacak olursak, Ubisoft ekibinin artık her sene 1 adet Assassin’s Creed oyunu çıkartma mantığına geri döndüğünü rahatlıkla görebiliyoruz. Çünkü duyurulan bu oyun ile serinin bir önceki oyunu neredeyse aynı görünüyor. Hem grafik tasarımı olarak, hem de kullanıcı arayüzü olarak görünüyor bu aynılık.

Tabii bu konudaki yorumlarınızı da mutlaka bekliyor olacağız. Hemen aşağıdaki videoyu izleyip, bu oyun ile serinin bir önceki oyununun arasındaki benzerlik hakkında düşüncelerinizi bizlerle paylaşabilirsiniz. Belki de sadece bizler bu şekilde düşünüyoruzdur ve iki oyun da benzersizdir. Yine de Ubisoft ekibinin iki oyun arasına 1 sene koyduğunu göz önünde bulundurursak, zaten çok da fark beklememek  lazımdı bu video oyunundan.

Assassin’s Creed Odyssey, Assassin’s Creed Origins ile başlamış olan üçlemenin ikinci video oyunu olacak. Oyunda Bayek karakterini ne yazık ki kontrol edemeyeceğiz ama daha farklı bir sistem ile karşılaşacağız. Ubisoft, bu seriyi The Witcher 3: Wild Hunt şeklinde tasarlamaya çalışıyor ve muhtemelen bu durumun sonuçlarını da, üçlemenin son oyununda göreceğiz.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster