Ubisoft ekibi, her sene olduğu gibi bu sene de E3 2018 dönemine dolu giriyor. Bu yüzden ekibin sunumunu da kaçırmamanızı öneriyoruz. Ekibin şu an elinde olan oyunlarına ve ortadaki söylentilere baktığımız zaman bu sunum sırasında Skull & Bones, Tom Clancy’s Splinter Cell, Assassin’s Creed Odyssey ve çok daha fazlası gösterilebilir. Sizlerin de bu canlı yayını kaçırmaması adına, bu içeriğimizde ekibin yayınını nasıl canlı olarak izleyebileceğinizi anlatacağız.

E3 2018

Ubisoft ekibinin sunumu bugün, 11 Haziran 2018 tarihinde, saat 23:00’da başlayacak. Bahsetmiş olduğumuz yayın Twitch, YouTube ve Facebook gibi platformlar üzerinden izlenebilecek. Bu yüzden bizler de bahsetmiş olduğumuz yayının Twitch ekranını hemen aşağıya ekleyeceğiz. Bu şekilde sayfamızdan direkt olarak canlı yayını izleyebileceksiniz.

www.twitch.tv’de Ubisoft’den canlı video izleyin

Ubisoft ekibinin E3 2018 yayını her ne kadar 23:00’da başlayacak olsa da, ekran başına biraz erkenden geçmek isteyebilirsiniz. Çünkü açıklamalara göre ana sunum başlamadan 45 dakika önce ön gösterim başlayacak. Bu ön gösterimde çok fazla olayın yaşanacağını sanmıyoruz ama yine de E3 2018 havasına erkenden girmek istiyorsanız, bu ön gösterime katılmanızı öneriyoruz.

Peki, Ubisoft ekibi  E3 2018 sunumunda neler gösterebilir?

Ubisoft, bu sunum sırasında birçok video oyunu gösterebilir. Bu video oyunları arasında net olarak bildiğimiz For Honor ve Assassin’s Creed Odyssey bulunuyor. Ekip, bu sunum sırasında For Honor için çok önemli bilgilerin verileceğini söylemişti. Assassin’s Creed Odyssey ise resmi olarak ilk kez bu sunum sırasında gösterilecek. Bu oyunlar haricinde, sunum sırasında Far Cry 5 için ek paket, Skull & Bones, Tom Clancy’s Splinter Cell ve çok daha fazlasını da görebiliriz herhalde.

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster