E3 2017 sırasında duyurulmuş olan Skull & Bones, aslında çıkışını 2018 senesinde gerçekleştirecekti fakat bu video oyunu ne yazık ki sunum öncesinde 2019 senesine ertelendi. Buna rağmen oyun, E3 2018 konferanslarını kaçırmadı. Oyun için Ubisoft ekibinin sunumu sırasında bir video yayımlandı ve dilerseniz bu videoyu, haberimizin en altından sizler de izleyebilirsiniz.

Skull & Bones

E3 2018 sağ olsun, Skull & Bones tekrar karşımızda

Ubisoft ekibi, ana sunum sırasında bu oyunu göstermeden önce, ön gösterim şovu sırasında da Skull & Bones karşımıza çıktı. Tabii ön gösterim şovu sırasında öyle önemli bir şey görmedik, yine de bizler etkinlendik. Çünkü ön gösterim sırasında yayımlanan videoda, oyunun geliştirici ekibi, kendi bölgelerinden gerçek korsan hikayaleri anlattı. Oyun geliştiricileri, bu video oyununu geliştirirken kendi tarihlerini de nasıl öğrendiklerini belirtti. Tabii bu ön gösterim sırasında oyuna ait bazı görüntüler de gördük ama bu görüntüler, yeni yayımlanan videonun yanında bir hiç kalıyor sanırız.

Son olarak, yayımlanmış olan bu video hakkında sizlerin de yorumlarını mutlaka bekliyor olacağız. Eğer dilerseniz Skull & Bones için yayımlanmış olan bu video hakkındaki yorumlarınızı, sosyal medya hesaplarımıza veya direkt olarak bu gönderinin altında bizlerle paylaşabilirsiniz efendim. Tabii bir de klasik sorumuz var: Acaba sizler bu video oyununu satın almayı düşünüyor musunuz? Video oyunu, yayımlanan E3 2018 videosu ile sizleri etkilemeyi başardı mı?

İşte oyun için yayımlanmış yepyeni E3 2018 videosu

https://www.youtube.com/watch?v=zkqu7rnC7iU

Etiketler: