Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

The Wolf Among Us: Season 2 ve Batman: Shadows Edition, The Game Awards 2019 sırasında duyurulabilir

The Wolf Among Us: Season 2 ve Batman: Shadows Edition, Telltale Games ekibinin geri dönüşünün ilk oyunları olacak.

Geçtiğimiz günlerde Telltale Games ekibine ait olan bir Batman: Shadows Edition oyunu karşımıza çıkmıştı. Bu oyun, Avustralya’daki bir kurum tarafından değerlendirilmişti. Bu değerlendirme de sadece ortada gerçekten bir oyun varsa yapılabilirdi. Ardından da PlayStation Blog, aynı oyunu bu hafta piyasaya sürülecek şekilde listelemişti. Tabii bir de The Wolf Among Us: Season 2 vardı; sanırım bu oyunun hikayesini hepimiz biliyoruz. Bu yüzden de direkt konuya gireceğiz efendim.

The Wolf Among Us 2

The Wolf Among Us: Season 2, sonunda piyasaya sürülecek mi?

Reddit üzerinde ortaya çıkan bir görselde, haberimizde bahsettiğimiz iki video oyunu da görünüyor. Bu görselde, sanki bir tanıtım videosunun ön izlemesi yapılıyor. Söylentiyi ortaya süren kişiye göre ise Batman: Shadows Edition, Ocak 2020 içerisinde piyasaya sürülecek bir paket olacak. Bu paketin içerisinde Telltale Games tarafından piyasaya sürülmüş iki sezonluk Batman oyunu yer alacak. Bu oyunların grafikleri, orijinal ürünlere göre iyileştirilmiş olacak. Tanıtım videosunda da bu gösterilecek.

Ayrıca, Batman: Shadows Edition oyununda Batcave, dilendiği zaman ziyaret edilebilir olacak ve karakterimizin de sakallarını ve kıyafetini özelleştirebileceğiz. Ayrıca, oyundaki gizli toplanabilir ögeleri bularak da daha fantastik kozmetik ögelerin kilidini açabiliyoruz. Mesela, söylentiyi yayan kişinin söylediğine göre eğer oyundaki tüm kozmetikleri bulursanız, Bruce Wayne, oyun boyunca iç çamaşırları ile oynanabiliyor. Tabii bunlar sadece Bruce Wayne için geçerli; Batman için kozmetik değişiklikler yok.

Tabii bir de The Wolf Among Us: Season 2 var. Söylentilerin devamına göre The Game Awards 2019 sırasında öncelikle bahsi geçen iki sezonluk Batman paketi gösterilecek, ardından da bahsi geçen diğer video oyununa yer verilecek. Yalnız bu oyun için çok kısa, 30 saniyelik bir tanıtım videosu yayımlanacak ve ne yazık ki oyun hakkında da hiçbir bilgi verilmeyecek. Bu da demek oluyor ki The Wolf Among Us serisinin yeni macerası, en erken 2021 senesinde karşımıza çıkabilir.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir