The Wolf Among Us: Season 2 oyununun 3 adet görseli sızdırıldı

14 Ağustos 2018 senesi içerisinde karşımıza The Walking Dead: The Final Season ile karşımıza çıkacak olan Telltale Games, 2019 senesinde de muhtemelen, oyuncular tarafından büyük bir merakla beklenen The Wolf Among Us: Season 2 ile karşımıza çıkacak. Bu oyun her ne kadar 2019 senesi içerisinde karşımıza çıkacak olsa da, ne yazık ki yapıt hakkında çok az bilgiye sahibiz. Oyunun sadece yeni bir oyun motoru ile geliştirildiğini biliyoruz. Tabii durum böyle olunca da aklımıza bir soru geliyor: The Wolf Among Us: Season 2, yeni oyun motoru ile nasıl görünecek?

The Wolf Among Us: Season 2

Oyuncular, bu The Wolf Among Us: Season 2 görsellerine inanamadı

Hemen yukarıda sizlere sunmuş olduğumuz sorunun cevabını, muhtemelen hemen yukarıdaki görselden ve aşağıdaki galeriden görebilirsiniz. Çünkü bahsetmiş olduğumuz video oyununa ait 3 adet görsel, Reddit üzerinden sızdırıldı. Bu görsel Reddit üzerindeki Xbox kanalı üzerinden sızdırıldı ve oyuncuların kafası karıştı. Çünkü Reddit ve ResetEra gibi platformdaki kullanıcılar, sızdırılan bu görsellere pek inanamadı.

Oyuncuların, bu görsellere inanamamış olmasının sebebi ise öncelikle karakter. Çünkü sızdırılan görsellerde görünen karakterimiz, ilk sezondaki karakterimize göre çok farklı görünüyor. Sanki kendisine önce otobüs, sonra da TIR çarpmış gibi. Tabii sızdırılan bu görsellerdeki her şey kötü de değil. Bazı iyi noktalar da var.

Bahsetmiş olduğumuz bu iyi noktalar, sızdırılan görsellerdeki detay seviyesi ile alakalı. Daha önce karşımıza çıkan bilgilere göre Telltale Games, The Wolf Among Us: Season 2 ve daha sonra piyasaya süreceği video oyunlarında Unity isimli oyun motorunu kullanacaktı. Yani, sızdırılmış olan bu görseller muhtemelen o oyun motorundan geliyor. Görseller, genel olarak yoğun bir şekilde Telltale Games ruhunu yansıtmaya devam ediyor ama aynı zamanda da özellikle arkaplanda kalan ögelerde daha fazla detay görebiliyoruz.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir