İptal edilen The Wolf Among Us: Season 2 hakkında yeni detaylar ortaya çıktı

Bu bilgilere göre The Wolf Among Us: Season 2, eğer çıksaydı da pek memnun edici bir video oyunu olmayabilirdi.

Telltale Games stüdyolarının kapatılması ile birçok video oyunu ertelendi. Bu video oyunlarından bir tanesi de The Wolf Among Us: Season 2 idi. Bugün ise o video oyunu hakkında yeni bilgiler ortaya çıktı. Eurogamer ve eski bir Telltale Games çalışanı tarafından ortaya atılan bilgilere göre Telltale Games kapandığı zaman The Wolf Among Us: Season 2 oyununun geliştirilme süreci daha yeni yeni başlıyordu ve oyunun bütçesinde ciddi anlamda problemler vardı.

The Wolf Among Us 2

The Wolf Among Us: Season 2 oyununun çıkacağına inanmayan insanlar vardı

Eurogamer tarafından yayımlanmış bir rapora göre bahsettiğimiz video oyununun bütçesi, Telltale Games için bile inanılmaz küçüktü. Evet, The Wolf Among Us başarılı bir oyun olmuştu ama bu başarı, sadece oyuncuların gözünde idi. Oyun, reklam anlamında pek başarılı olamamıştı ve stüdyoya da çok para kazandıramamıştı. Bu sebepten ötürü de oyunun ikinci sezonu için daha da küçük bir bütçe düşünülmüştü. Bu küçük bütçe de işleri zaten zorluyordu.

Ortaya çıkan raporlara göre The Wolf Among Us: Season 2 duyurulduğu zaman oyunun geliştirici ekibi umutluydu ama yine de birçok insan bu video oyununun aslında piyasaya bile sürülemeyeceğini düşünüyordu. Oyun, iptal edildiği zamanda ilk bölümünün yazımı daha yeni bitmişti ve bu senaryoya bakacak olursak da sezon iki ile sezon bir arasında direkt bir bağ olmayacaktı. Oyunun ikinci sezonu ile Snow ve Bigby karakterlerinin yeni maceralarına adım atılacaktı. Muhtemelen bu durum da bazı oyuncuları üzecekti çünkü oyunun ilk sezonu, ciddi anlamda bir devam oyununa ihtiyaç duyacak şekilde bitirilmişti.

Kurucu

1
Yorumlar

avatar
0 Yorum Konuları
0 Konu Cevapları
0 Takipçiler
 
En Popüler Yorum
En Sıcak Yorum
  Abone Ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir