Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Steam üzerinde Cadılar Bayramı 2019 indirimleri başladı

Steam, yeni indirim dönemi ile oyuncuların karşısına çıktı.

Dünyanın dört bir yanında Cadılar Bayramı kutlanıyor. Bu kutlamalar sadece gerçek dünyada değil, video oyunlarında da farklı etkinlikler ile gerçekleştiriliyor. Video oyunları haricinde, bu yapıtları satan platformlarda da yine Cadılar Bayramı temalı indirimler başlıyor. Microsoft Store ve PlayStation Store mağazalarında halihazırda başlamış olan Cadılar Bayramı 2019 indirimi, şimdi Steam üzerinde de başladı!

Steam

Steam, bu indirim sayesinde çöktü

Valve tarafından yapılan açıklamalara göre Cadılar Bayramı 2019 indirimi, 1 Kasım 2019 tarihinde sona erecek. Yani, oyuncuların karşısına sadece 1 hafta sürecek bir kampanya dönemi çıkacak. Bu indirimler sırasında genellikle korku ve gerilim temalı video oyunlarının fiyatı düşecek ama aralarda diğer türlerden video oyunlarının da indirime girebildiğini görebilmek mümkün olacak. Yani, türe özel bir indirim yok karşımızda.

Valve ise bu etkinliği, “Uçan malikânenin altında acaba sizi ne tür ürkütücü indirimler bekliyor? Cevabı, 1 Kasım 2019 tarihinde, 20.00’ye kadar sürecek Cadılar Bayramı İndiriminde bulabilirsiniz. Steam kataloğundaki korku ve Cadılar Bayramı temalı oyunlardaki indirimlerden yararlanın. Ayrıca bu indirim döneminde özel Cadılar Bayramı temalı güncellemeler ve etkinlikler de yer alacak!” şeklinde tanıttı.

Valve, şimdilik Cadılar Bayramı temalı herhangi bir güncelleme ve etkinlik duyurmadı ama şirketten gelecek olan açıklamaları büyük bir merakla bekliyor olacağız. Peki ya sizler bu kampanya sürecinden herhangi bir video oyunu satın almayı düşünüyor musunuz? Konu hakkındaki düşüncelerinizi mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x