Skate serisinin yeni oyunu Temmuz 2022 içerisinde gösterilebilir

Skate aynı zamanda bu finansal yıl içerisinde de piyasaya sürülecek gibi duruyor.


Tom Henderson tarafından yayımlanan yeni bir rapora göre, EA tarafından geliştirilmekte olan Skate serisinin dördüncü oyunu, Temmuz 2022 içerisinde resmi olarak gösterilecek. Oyunun son birkaç aydır kapsamlı oyun testlerinden geçtiği ve başlığın geliştirilme aşamasında insanların düşündüğünden çok daha ileride olduğu anlaşılıyor. Nisan 2022 içerisinde internete düşen oyunun sızdırılan görüntüleri, oyunun geliştirme döngüsünde nerede olduğuna çok erken bir bakış gösterdi ya da biz öyle düşündük. Topluluk, görüntülerin sızdırıldığı zamana ait olduğunu varsaysa da, o zamandan beri oyunu oynayan birkaç kaynaktan, sızdırılan görüntünün sızdırıldığında muhtemelen aylar öncesinden olduğu öne sürüldü.

EA şirketinin yeni Skate oyunu ile tam olarak ne göstereceği belli değil; yine de oyun içi görüntülerin gösterileceğine inanılıyor. Skate aynı zamanda içerik oluşturucularının ve gazetecilerin, izlenimlerini vermek için oyunu oynama fırsatına sahip olacakları da öne sürüldü. Bu da demek oluyor ki YouTube tarafında oyuna ait yeni görüntüler görebiliriz ve haber sitelerinde de ön incelemeler yayımlanabilir. EA, 2023 mali yılının dördüncü çeyreği döneminde (1 Ocak 2023 – 31 Mart 2023) dört isimsiz oyun piyasaya süreceğini zaten bildirdi. Başlıklardan biri Skate olabilir. Yalnız, Tom Henderson’ın kaynakları bu teoriyi doğrulayamıyor.

Skate 3

Haber, dün internette dolaşan ve profesyonel patenci Tony Hawk’ın Tony Hawk’s Pro Skater 3 ve Tony Hawk’s Pro Skater 4 oyunlarının Activision Blizzard şirketinin Vicarious Visions stüdyosu ile birleşmesi nedeniyle iptal edildiğini iddia ettiği hayal kırıklığı yaratan bir söylentiyi takip ediyor. Skate hakkında ise çok fazla bilgi verilmedi. ancak son güncelleme Temmuz 2021 içerisinde yayımlanan yeni bir tanıtım videosu ile birlikte verilmişti.