Geçtiğimiz günlerde Walmart Kanada, yayımladığı onlarca oyun listelemeleri ile RAGE 2 gibi sürpriz video oyunlarını sızdırmıştı ve bütün sürprizi bozmuştu. Bugün ise Amazon Birleşik Krallık, Ride 3 oyununu listeledi, hem de detaylı bilgiler ile. Dilerseniz yazımızın devamından bu listelemeye ve listeleme ile birlikte verilen detaylara göz atalım.

Ride 3

Ride 3, iddialı bir şekilde geliyor

Amazon Birleşik Krallık ekibinin listelemesine bakacak olursak, bahsetmiş olduğumuz video oyunu Unreal Engine 4 ile geliştirilecek ve oyun, fotoğraf gerçekçiliğinde grafiklere sahip olacak. Ayrıca serinin üçüncü oyunu için yapay zeka da baştan tasarlanmış olacak. Aynı şekilde oyundaki fizikler de tamamen sıfırdan geliştirilmiş olacak. Yani, oyuncular bir devam oyunundan ziyade, yepyeni bir video oyunu oynuyormuş gibi hissedebilecek.

Yayımlanan bilgilerin devamına göre artık oyunda gece saatlerinde de yarışabileceğiz. Ayrıca oyunda daha da detaylı bir kariyer modu olacak. Peki, bu oyun modunda veya genel olarak diğer modlarda nasıl motosikletler kullanabileceğiz? Amazon Birleşik Krallık ekibinin listelemesi, bu sorunun da cevabını veriyor: Listelemeye göre oyunda 7 farklı kategoriden 230’dan fazla motosiklet olacak.

Zamanında, Forza Motorsport oyununun motosikletli hali olarak tanımlanmış olan Ride serisi, üçüncü oyunu ile birlikte içerisinde 30 adet motosiklet üreticisine yer verecek. Bu 30 markadan 9 tanesi yeni, geri kalanları ise serinin önceki oyunlarında bulunan markalar olacak. Oyun içerisinde bulunacak olan motosiklet kategorileri ise Endurance, Naked, Cafe Racer, Superbike, Sportbike, Supermoto ve Maxi Enduro olacak.

Listelemeye göre Ride 3 içerisinde 30 farklı yarış pisti olacak ve bu pistler ile dünyayı turlayacağız. Son olarak, oyunun içerisinde hem görsel, hem de mekanik anlamda motosikletlerimizi etkileyen bir modifiye sistemi olacak. İşin görsel modifiye kısmında, motosikletimizin en küçük noktasını bile değiştirebileceğiz. Mekanik modifiye kısmında ise oyunculara kullanabilecekleri 500 farklı motosiklet parçası sunulacak.

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster