Bugün, yani 16 Mayıs 2018 tarihinde, PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununun 13. güncellemesi PC oyuncularına sunuldu. Bu 13. güncelleme tabii ki, oyunun tam sürümüne geçildiğinden beri olan 13. güncelleme. Yoksa PUBG oyununa çok daha fazla güncelleme geldi erken erişim sürecinde. Her neyse, konuyu daha fazla dağıtmadan söyleyelim: Bu güncelleme ile oyundaki birçok hata düzeltildi ama en önemlisi de oyuna Aviator isimli yeni bir kozmetik kasa geldi.

PUBG

PUBG, yeni kıyafet setlerine kavuştu

Aviator kasasına geçmeden önce 13. güncelleme ile düzeltilen önemli şeylerden bahsedelim. Öncelikle, bu güncelleme ile artık oyun içerisindeki Lightweight Grip ve Half Grip ögeleri Vector silahına takılabilecek. Ayrıca silah demişken, M16A4 ve tüm pompalı tüfekler üzerinde ufak tefek değişiklikler de yapıldı ama bu değişiklikler, silahların verdiği hasarı etkilemiyor. Merak etmeyiniz yani.

Tüm bunların haricinde, artık oyunda CUSTOMIZATION > GEAR isimli bir sekme bulunuyor olacak. Bu sekme üzerinden paraşütünüze farklı görünümler kazandırabileceksiniz. Bahsettiğimiz güncelleme ile PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunundaki 9 önemli hata da giderilirken, en sonda da bahsettiğimiz kasa oyuna eklendi. Bu kasanın içerisinden çıkabilecek kıyafet setlerini de hemen yukarıdaki görselden zaten görebiliyorsunuz. Adından da anlayabileceğiniz gibi, kasayla gelen kıyafetler genellikle havacılık temasını taşıyor üzerinde.

Aviator kasasını açabilmek için PUBG içerisinde Aviator Key sahibi olmanız gerekiyor. Eğer oyunun test sunucularında bulunuyorsanız, hesabınıza eklenen ekstra Battle Points ile bu kasaları deneyebilirsiniz. Son olarak, oyuna bir de yeni paraşüt deseni eklendi. Bu desenin adı Bengal Tiger ve kendisinin fiyatı 5 Dolar. Bu tasarım ne yazık ki takas edilebilen bir öge değil ve her hesap, sadece 1 kez satın alabiliyor.

Etiketler: