PlayerUnknown’s Battlegrounds düzenli olarak güncellenmeye devam ediyor. Şimdi ise PUBG oyununun PC sürümüne 16. güncelleme geliyor. Bu güncellemenin detayları, oyunun Steam sayfası üzerinden yayımlandı ve şimdi güncellemeyi özetlemek gerekirse; bu güncelleme ile hem bazı ganimet kutuları değiştirildi, hem de Event Pass: Sanhok üzerinde önemli değişiklikler yapıldı. Dilerseniz güncellemenin detaylarına haberimizin devamından göz atalım.

PUBG

İşte PUBG için gelen 16. güncellemenin detayları

Yapılan açıklamalara göre öncelikle Event Pass: Sanhok üzerinde önemli değişiklikler yapıldı. Mesela artık Event Pass: Sanhok üzerindeki günlük tecrübe puanı limiti 80 değil, 120. Ayrıca bu ögedeki görevlerin sayılması için ayarlanmış olan minimum oynaması süresi de 5 dakikadan 2 dakikaya indirildi. Aynı şey tecrübe puanı için de yapıldı ve bu değer de 5 dakikadan 2 buçuk dakikaya indirildi.

Tüm bunların haricinde, artık Aviator Crate de rastgele oyundan çıkan ganimet kutularının arasına eklendi. Bu şekilde, rastgele olarak düşen ganimet kutularında Aviator Crate, %20 oranla karşımıza çıkıyor. Düşme oranı en yüksek olan ganimet kutusu da zaten Aviator Crate. Tabii ki ganimet kutuları haricinde oyunda bazı önemli değişiklikler de yapıldı. Bu değişikliklere de yazımızın devamından bir göz atalım.

Öncelikle PlayerUnknown’s Battlegrounds içerisindeki ayak sesleri biraz yükseltildi. Ayrıca oyundaki gecikme sorunlarını düzeltmek için bazı optimize çalışması da yapıldı. Son olarak, oyundaki birkaç küçük hata da düzeltildi ve oyun, herkes için daha iyi bir hale sokulmaya çalışıldı. Evet, PUBG için gelmiş olan 16. güncelleme öyle çok da büyük değil fakat Sanhok güncellemesinden sonra da dev gibi bir güncelleme beklemek haksızlık olurdu zaten.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster