Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Operation Grim Sky ile gelecek Clash isimli operatör gösterildi

Geçtiğimiz haftalar içerisinde Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Operation Grim Sky duyurulmuştu. Bugün ise bahsettiğimiz bu operasyon ile oyuna gelecek 2 operatörden bir tanesi tanıtıldı. Bahsedilen operatörün adı Clash ve kendisi oldukça korkun. Ayrıca kendisinin korkunç bir de kalkanı bulunuyor. Eğer gelecekte Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Operation Grim Sky içerisinde Clash operatörünü kullanmayacaksanız, muhtemelen oyun deneyiminiz yerle bir olacak gibi görünüyor.

Operation Grim Sky

Operation Grim Sky ile sinir bozucu bir operatör geliyor olabilir

Sizlerin de hemen aşağıdan kısacık videosunu izleyebileceğiniz bu operatör, Büyük Britanya bölgesinden oyuna eklenen bir Defender. Oyuna gelecek olan diğer operatör de Amerikan bir Attacker olacak ama kendisinin şu an görüntüsü bulunmuyor. Her neyse, biz Clash isimli operatöre geri dönelim. Açıklamalara göre bu operatör, bir polis ve mafya tipi suçlarda oldukça profesyonel.

Şimdilik bu operatör hakkında veya genel olarak Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Operation Grim Sky hakkında daha fazla bilgiye sahip değiliz. Buna karşılık Ubisoft ekibi 18 Ağustos 2018 ile 19 Ağustos 2018 tarihlerinde bu oyun için bir etkinlik düzenleyecek. Açıklamalara göre Tom Clancy’s Rainbow Six Siege: Operation Grim Sky hakkındaki tüm önemli bilgiler, bahsettiğimiz etkinlik sırasında oyunculara sunulacak.

Oyuncular ise bahsetmiş olduğumuz bu operatörden pek memnun değil. Öyle ki, NeoGAF, ResetERA, Reddit ve YouTube gibi platformlarda şu an Ubisoft ve Clash taraflarına az da olsa nefret yağıyor. Bu nefretin en temel sebeplerinden birkaç tanesi ise operatörün genel olarak kalkan kullanması ve bu kalkanın genel olarak pek gerçekçi olmaması. Anlaşılan geliştirici ekibin modern dünyaya ait fikri pek kalmadı. Biraz geleceğe gitmeye başlıyoruz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x