Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

NBA 2K19: MyCareer modunda en etkili şekilde nasıl VC kazanılır?

MyCareer içerisinde VC kazanmak, zaman zaman oldukça zorlu olabiliyor.

NBA 2K19 içerisinde MyCareer isimli bir oyun modu bulunuyor ve oyuncular, bu oyun modunu adeta bir tekli oyuncu modu gibi kullanabiliyor. MyCareer içerisinde bir de VC isimli bir para birimi bulunuyor ve bu rehber yazımızda da sizlere en etkili ve en hızlı şekilde nasıl VC kazanabileceğinizi anlatacağız. Hazır mısınız?


NBA 2K20 hakkında internet sitemizde farklı rehberler de bulunuyor. Bu rehberlerden bazılarını hemen aşağıdaki maddelerimizden, tamamını ise bu kategorimizden görebilirsiniz.

NBA 2K20 için yeterli sayıda rehber ürettiğimiz için şimdilik bu oyuna daha fazla destek vermeyi düşünmüyoruz. Yalnız, NBA 2K21 ile rehber çalışmalarına tekrar başlayacağımızdan emin olabilirsiniz.


NBA 2K19: MyCareer modunda en etkili şekilde nasıl VC kazanılır?

NBA 2K19 içerisinde, en hızlı şekilde VC kazanmak, sizin elinizde

Eğer bilmiyorsanız, hemen kısa bir şekilde açıklayalım: Bahsettiğimiz video oyununun kariyer modunda bir basketbolcu oluşturup, o basketbolcunun kariyerini yaşıyorsunuz. Bu sırada da birçok farklı şekilde VC kazanabiliyorsunuz. VC ise genelde oluşturduğunuz karakteri daha da güçlendirmek için kullanılıyor. Bu oyun modunda sizlerin en rahat bir şekilde VC kazanabileceği ortam ise basketbol karşılaşmalarının kendisi.

Karşılaşmalar sırasında sizlere Takeover isimli bir ölçü ögesi sunuluyor ve siz karşılaşma sırasında ne kadar başarılı olursanız, oyun sonunda da o kadar fazla VC kazanıyorsunuz. MyCareer içerisinde ana VC kaynağınız tam olarak bu olacak. Takeover üzerinde en iyi puanı almak için ise genelde bir yardımcı oyuncusu olmanızı tavsiye edebiliriz; kaçırdığınız her atış, yaptığınız her faul ve diğer olumsuz her şey, puanınızı düşürecek ve sonucunda da daha az VC kazanacaksınız.

NBA 2K19 oyununun MyCareer modu içerisinde karşılaşmayı yenmiş olmanız, herhangi bir hata yapmış olmamanız gibi ögeler, oyun sonunda size verilecek olan VC birimini etkiliyor ve bu yüzden en dikkatli ve en güvenli şekilde karşılaşmaları deneyimlemenizi öneriyoruz. Zaten bir süre sonra VC, sizlere bolca verilmeye başlayacak ve oyunun başlarında zorlandığınız kadar, ileri bölümlerde zorlanmayacaksınız.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir