Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Mavericks: Proving Grounds bir kez daha ertelendi

Geçtiğimiz sene PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu ile başlayan Battle Royale furyası, Fortnite oyununun Fortnite: Battle Royale eklentisi ile devam etmekte. Mavericks: Proving Grounds ise bu oyun türüne yeni bir soluk getirmeyi amaçlıyor. Oyunun normal şartlarda, bu video oyununun Founder’s Edition sahiplerinin oyuna 20 Eylül 2018 tarihinde erişebilmesi gerekiyordu. Ancak oyunun geliştiricisi Automato, oyunun çıkış tarihini bir kez daha erteledi. Oyunun hangi tarihte yayımlanacağını haberimizin devamında öğrenebilirsiniz.

Mavericks: Proving Grounds

Mavericks: Proving Grounds türe büyük yenilikler getiriyor

Mavericks: Proving Grounds oyununun Battle Royale türünde yapacağı bazı değişiklikler var. Bunlara örnek göstermek gerekirse, bir haritaya bırakılan oyuncu sayısının 1000 kadar olacağını, çevredeki binaların yıkılabileceğini, oyuncuların ayak izlerinin çimene çıkabileceğini veya yaktığınız ateşin yayılabileceğini örnek gösterebiliriz. Yayımcı firma, oyunun bir kez daha ertelenme sebebi olarak, getirecekleri değişiklikleri oyuna en güzel hali ile getirmek istediklerini söylüyor. Bu açıklamalardan sonra oyunu bekleyen oyuncular, karşılaşacakları oyunun kusursuz olmasını istiyor.

Automaton, oyunun çıkışının 20 Eylül 2018 tarihinden 29 Kasım 2018 tarihine ertelediğini, sitesinde yayımladığı bir yazı ile duyurdu. Yaptıkları duyuruya göre yayımcı firma, oyunu bir kez daha erteledikleri için, kurucu olarak duyurduğu destekçilerinden bir kere daha özür dilemeyi yeterli görmüyor. Bunun için yapımcı firma, kendilerine 30 dolarlık destekte bulunan kurucularına, oyun yayımlanınca oyun içi avantaj sağlayacak bazı özellikler verecek.

Yayımcı firma bu ertelemenin son erteleme olduğunu, 29 Kasım 2018 tarihinde oyunun kesin olarak yayımlanacağını söylese de, bu ertelenmeden rahatsız olan kurucularına istedikleri takdirde para iadesi yapacağını da söylüyor. Firma iadeleri almaya 21 Eylül 2018 tarihinde başlayacak. İadelerin nasıl alınacağı da bu tarihte açıklanacak, bu yüzden iadelerin nasıl gerçekleşeceği ile ilgili bilgi sahibi değiliz.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir