Önümüzdeki aylar içerisinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için çıkışını gerçekleştirecek olan Marvel’s Spider-Man, Twitter üzerinden verilen bilgilerle biraz daha belirgin bir hale gelmeye devam ediyor. Bahsetmiş olduğumuz video oyununun yönetmeni olan Bryan Intihar, Twitter üzerinden bazı oyun severlerin sorularını cevapladı ve bu cevaplar ile birlikte yepyeni bilgilerin sahibi olmuş olduk.

Marvel's Spider-Man

İşte Marvel’s Spider-Man oyununun yönetmeninden açıklamalar

Bryan Intihar, verdiği cevaplar ile öncelikle oyundaki ağ atma sistemi hakkında yeni bir detay öğrenmiş olduk. Oyunun yönetmeninden gelen açıklamalara göre Marvel’s Spider-Man içerisinde otomatik ağ atma sistemi bulunmayacak. Yani, oyuncular oyun içerisinde gezinirken sürekli R2 tuşuna basılı tutup, otomatik bir şekilde ağ atamayacak.

Tüm bunların haricinde oyunun içerisinde bulunacak muhtemel bir New Game+ modu hakkında bilgi sahibi olduk. Oyunun kreatif yönetmeni net olarak New Game+ modu oyunun içinde olacak demedi ama gelecekte böyle bir modun oyuna eklenebileceğini söyledi. Zaten Sony ekibinin birinci parti oyunları genelde böyle modları, güncellemeler ile alıyor. Bu oyun için de aynısını görürsek, pek şaşırmayacağız.

Son olarak oyundaki Peter Parker hakkında ve oyunun standart PlayStation 4 sürümü hakkında da ufak bir bilgiye sahip olduk. Öncelikle söyleyelim, oyunun geliştirici ekibi bu oyunun standart PlayStation 4 üzerinde güzel gözükeceğini belirtti. Ardından da oyunda Peter Parker olarak dolaşamayacağımızı öğrendik. Açıklamalara göre oyunda serbest dolaşım varken sadece Örümcek Adam olabileceğiz. Superman misali Peter Parker iken birden kıyafetlerimizi çıkartıp, Örümcek Adam olamayacağız.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster