PlayStation ekibinin E3 2018 sunumunda oynanış anları ile karşımıza çıkan Marvel’s Spider-Man, bu sunum sonrasında gerçekleştirilen bağımsız bir canlı yayın sırasında tekrar karşımıza çıktı. Bahsetmiş olduğumuz bu canlı yayın, oyunun geliştirici ekibi tarafından gerçekleştirildi. Bu yayın sırasında ekip bolca şehirde dolaştı ve mini aktivitelere göz attı. Böylece elimizde de 1 saatlik oynanış görüntüleri oldu. Bu görüntülerin birkaç dakikasını ise oyunun E3 2018 sırasında gösterilen anları oluşturmakta.

Marvel’s Spider-Man

Marvel’s Spider-Man yine insanları etkiledi

Canlı yayın sırasında yapılan açıklamalara göre geliştirici ekibin göstermiş olduğu bu demo, Marvel’s Spider-Man oyununun E3 2018 demosuna ait. Tahmin edebileceğiniz gibi bu demo sürümünde birkaç önemli eksik ve hata bulunuyor ama adı üstünde demo, bunlar hakkında şu an konuşmak doğru olmayacaktır. Eğer dilerseniz bahsetmiş olduğumuz bu oynanış anlarına hemen aşağıdan sizler de göz atabilirsiniz.

Marvel ve Insomniac Games yepyeni ve özgün bir Spider-Man hikâyesi yaratmak için birlikte çalıştılar. Bu daha önce tanışmadığınız ya da bir filmde görmediğiniz bir Spider-Man değil. New York Şehri’nde büyük suçlarla savaşarak epey deneyim kazanmış bir Peter Parker. Aynı zamanda New York halkının kaderini omuzlarında hissederken karmaşık kişisel hayatını ve kariyerini dengelemek için mücadele ediyor.

Maske ardında geçen sekiz yıldan sonra Peter Parker artık suçla savaşma ustası olmuştur. Doğaçlama dövüşler, dinamik akrobatik hareketler, şehirde akıcı gezinme ve çevre etkileşimleri ile çok daha deneyimli bir Spider-Man’in tam gücünü hissedin. Artık çaylak olmayan bu Spider-Man şimdiye kadar oynadığınız oyunlara göre çok daha usta.

www.twitch.tv’de InsomniacGames’den Insomniac Live #136 – Marvel’s Spider-Man E3 Recap & Gameplay’i izleyin