Şu sıralar PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için geliştirilmekte olan Marvel’s Spider-Man oyunu, E3 2018 sırasında etkinlik alanında bulunan oyunculara sunuldu. Yani, etkinlik alanındaki oyuncular bu oyunun demo sürümünü oynayabiliyordu. İşte bazı oyuncuların, harita ekranını açması ile birlikte de oyunun harita büyüklüğünü görebilmiş olduk. Eğer dilerseniz şu videoya göz atarak, oyunun haritası hakkında ufak bir fikre bile sahip olabilirsiniz.

Marvel’s Spider-Man

Marvel’s Spider-Man içerisindeki gizemli karakter hakkında da konuşuldu

Oyunun harita boyutu haricinde, kötü karakterleri hakkında da yeni bilgilerin sahibi olmayı başardık. Oyunun E3 2018 videosunda Scorpion, Rhino, Vulture, Shocker, Electro ve Mister Negative karakterlerini görmeyi başarmıştık. Ayrıca videonun sonunda bir de gizemli karakter gösterilmişti. Yani, gösterilmemişti de varlığının olduğu belli edilmişti. İşte yapılan yeni açıklamalara göre o gizemli karakterin kim olduğunu oyun çıkana kadar ne yazık ki öğrenemeyeceğiz.

7 Eylül 2018 tarihinde oyunculara sunulacak olan Marvel’s Spider-Man, bahsettiğimiz kötü karakterleri oluştururken Marvel ile de yakından çalıştı. Mesela Scorpion, Rhino, Shocker ve Electro karakterlerini, filmleri izleyenler zaten bilecektir. Vulture ise oyuncuların gözüne biraz farklı görünmüş olabilir. Nedendir bilemiyoruz ama Marvel ve oyunun geliştirici ekibi, Vulture karakteri için filmlerden daha farklı bir tasarım seçmiş gibi görünüyor. Kendisi bu oyunda biraz daha sarı.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster