Daha önceden açıklandığı gibi Marvel’s Spider-Man, E3 2018 sunumunda gösterildi. Oyun için yayımlanan yeni video ise aslında oyunun E3 2018 demosundan gelen oynanış görüntüleri idi. Tabii bu görüntülerde sinematik anlarda bulunuyordu. Son olarak, PlayStation Blog üzerinden bu oyunun E3 2018 görselleri de unutulmadı ve yayımlandı. Eğer dilerseniz bahsettiğimiz tüm bu görüntülere, haberimizin devamından göz atabilirsiniz.

Marvel’s Spider-Man

Yeni Marvel’s Spider-Man videosu ile yeni düşmanlar edindik

Öncelikle Marvel’s Spider-Man için yayımlanmış olan videodan bahsedelim. Yayımlanmış olan bu videoda kahramanımız bir hapishanede ama bu hapishanede, bizlerin en büyük düşmanları bulunuyor ve şansa bakın ki bu düşmanlarımızın hepsi kaçıyor. Hatta her şeyin üzerine bir de temiz dayak yiyoruz ve videonun sonunda karakterimize bir ışık yaklaşıyor, herkes şaşırıyor ama bizler kimin geldiğini göremiyoruz ve şu an meraktan çatlıyoruz. Bu karakterin kim olduğu hakkında en ufak bir fikrimiz de bulunmuyor. Eğer bu konu hakkında sizin bir fikriniz varsa, yorumları kullanabilirsiniz tabii ki.

Yayımlanan videoda dediğimiz gibi düşmanlarımız görünüyor. Aslında düşmanlarımızdan bir tanesini halihazırda tanıyoruz, Mister Negative. Fakat Mister Negative haricinde 4 yeni düşmanla daha karşılaşıyoruz bu videoda. Bu düşmanlarımız da Rhino, Scorpion, Vulture ve Electro. Son olarak gelen altıncı karakterin ise kim olduğu bilinmiyor ama PlayStation Blog gönderisine göre o altıncı karakter bizim bir dostumuz değil, düşmanımız. Muhtemelen de oyundaki ana düşmanlarımızdan bir tanesi olacak kendisi.

Son olarak sizleri, Marvel’s Spider-Man için hazırlamış olduğumuz galeri ile baş başa bırakmak istiyoruz. Bu galeride oyunun E3 2018 demosundan gelen 6 adet görsel bulunuyor. Bu görsellerde de tabii ki videoda görünmüş olan düşmanlarımızı görüyoruz. Eğer dilerseniz bu görsellere sizler de hemen aşağıdaki galerimizden göz atabilirsiniz.