Marvel’s Spider-Man içerisinde Örümcek Adam, Sinister Six isimli bir grup ile savaş içerisinde olacaktı. Bu grup içerisindeki 5 kötü karakterin de ismini biliyorduk. Oyun için yayımlanan E3 2018 videosunun sonunda ise 6. kötü karakter varlığını hissettiriyordu. Tabii oyundaki karakterler, o kötü karakteri görüyordu ama biz oyuncular, göremiyorduk. Çünkü Sony ve Marvel, bunu bir sır olarak saklamak istiyordu. Fakat bu sır çok da uzun saklanamadı. Çünkü bir YouTube içerik üreticisi, Sinister Six grubunun son kötü karakterini ağzından kaçırdı.

Marvel’s Spider-Man

Marvel’s Spider-Man, Sinister Six ile bizleri zorlayacak gibi

Aslında şöyle bir düşündüğünüz zaman Sinister Six grubundaki altıncı kişiyi çok kolaylıkla tahmin edebilirsiniz ve şimdi eğer aklınızdan bir isim geçirdiyseniz, muhtemelen o isim doğrudur. Hazırsanız oyundaki muhtemelen son düşmanımız olacak olan karakterin ismini sizlere veriyoruz. Sinister Six grubunun altıncı üyesi Doctor Octopus olacak.

Doctor Octopus ismi, Call of Duty temelli içerik üreten bir YouTube kullanıcısı olan Drift0r tarafından verildi. Drift0r, bu ismi ağzından kaçırdı ve video yayımlanana kadar bunu fark etmedi. Tabii video yayımlandıktan sonra herkes bunu fark etti ve video da yayından kaldırıldı. Fakat burası internet, hiçbir şey sonsuza dek silinmiyor. Eğer dilerseniz bahsettiğimiz videoya hemen aşağıdan göz atabilirsiniz.

Tüm bu bilgilerin haricinde, bahsetmiş olduğumuz video oyununun kreatif yönetmeni olan Bryan Intihar da Twitter üzerinden bazı açıklamalarda bulundu. Bryan Intihar, yaptığı açıklamalarda oyunun E3 2018 demosunu daha da geliştirdiklerini belirtti. Söylenenlere göre ekip, oyuncuların geri bildirimlerini sürekli olarak dinliyor ve bu yönde geliştirmeler yapıyor video oyununa.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster