Marvel’s Spider-Man, bugüne kadar birkaç farklı demo ile karşımıza çıkmıştı. Fakat bu demo sürümleri herkes tarafından oynanamamıştı. Sadece belli etkinliklerde, etkinlik alanında bulunan insanlar bu demo sürümünü deneyimleyebilmişti. Tabii oyun için bu kadar demo sürümü yayımlanınca, bazı oyuncular herkese açık bir demo sürümünün de PlayStation Store üzerinden yayımlanacağını düşünmüştü. Bugün ise Twitter üzerinden oyunun kreatif yönetmeni, böyle bir demo sürümünün olmayacağını belirtti.

Marvel's Spider-Man

Marvel’s Spider-Man ayrıca 30 FPS olarak çalışacak

Bryan Intihar‏ isimli kreatif yönetmen öncelikle oyunun performansından bahsetti. Yapılan açıklamalara göre Marvel’s Spider-Man, PlayStation 4 Pro sürümünde bile sürekli olarak 30 FPS verecek. Bu yeni konsolun sahipleri, oyunda 60 FPS seçeneğine sahip olmayacak. Ayrıca bu kreatif yönetmeninin dediğine göre oyunda kendimize kıyafet üretebilmek için eşya üretme sistemini kullanmamız gerekecek. Oyun ise bizlere hangi kıyafet için hangi eşyaların gerekli olduğunu sürekli olarak söyleyecek.

Tüm bunların haricinde, yine oyunun kreatif yönetmeninden gelen açıklamalara göre oyunda herhangi bir çevrim içi sıralama olmayacak. Yani, bazı oyuncular kırdıkları rekorları veya belli başlı etkinlikleri ne kadar hızlı yaptıklarını, çevrim içi bir sıralamaya kaydedemeyecek. Son olarak, haberimizin başlığında da dediğimiz gibi, Marvel’s Spider-Man için bir demo yayımlanmayacak.