Marvel Games, Comic-Con International: San Diego 2018 etkinliğine dolu dolu bir şekilde katılmaya hazırlanıyor. Ekipten gelen açıklamalara göre Marvel Games, Comic-Con International: San Diego 2018 etkinliğinde 5 oyununu gösterecek ve bu oyunlardan bir tanesi de PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro konsollarına özel olarak geliştirilen Marvel’s Spider-Man olacak. Yani, bu oyunu çıkışından önce en azından 1 kez daha görme şansımız olacak.

Marvel’s Spider-Man

Marvel’s Spider-Man için acaba neler gösterilecek?

19 Temmuz 2018 ile 22 Temmuz 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan Comic-Con International: San Diego 2018 sırasında Marvel’s Spider-Man için neler gösterilecek, bilemiyoruz ama oyundaki önemli altıncı düşmanımız bu etkinlik sırasında açıklanabilir. Sony her ne kadar bu düşmanın, oyunun çıkışına kadar açıklanmayacağını söylemiş olsa da bu açıklamalardan sonra altıncı düşmanımız sızdırılmıştı ve herkes öğrenmişti. Belki bu yüzden ekip, duyuruyu Comic-Con International: San Diego 2018 etkinliğinde gerçekleştirebilir.

Marvel Games, Marvel’s Spider-Man haricinde Powers United VR, Strike Force, Battle Lines ve Contest of Champions oyunlarını da Comic-Con International: San Diego 2018 sırasında oyunculara gösterecek. Bu oyunların tümü mobil yapıtlardır, eğer bilmiyorsanız söylemiş olalım.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster