Insomniac Games tarafından sadece PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro konsollarına özel olarak geliştirilen Marvel’s Spider-Man, şu an birçok oyuncu tarafından bekleniyor. Oyuncular, bu oyun için çok heyecanlı ve Sony de bu oyunu her gösterdiğinde, oyuncuların beklentilerini karşılamayı başarıyor. Yani, oyun için her şey şimdilik iyi gidiyor. Hatta çok iyi gidiyor. Çünkü Insomniac Games ekibinden gelen açıklamaya göre bu oyun, 2018 senesinde 37 adet ödül kazanmayı başardı.

Marvel's Spider-Man

Marvel’s Spider-Man ödüllere doyamıyor

Bahsettiğimiz açıklama, oyunun geliştirici ekibinin bir üyesinden geldi. Bu üye, bahsettiğimiz bilgiyi Twitter üzerinden verdi. Geliştiricinin Twitter paylaşımına göre oyun, 2018 senesinde tam 47 adet E3 ödülüne aday olarak gösterildi. Marvel’s Spider-Man, bu 47 ödülden 37 tanesini de evine götürmeyi başardı. Ne denebilir ki?

En son gerçekleştirilen Game Critics Awards: Best of E3 2018 sırasında da bazı ödüller kazanmıştı  bahsettiğimiz video oyunu. Öyle ki Marvel’s Spider-Man, Game Critics Awards: Best of E3 2018 etkinliğinden en iyi konsol oyunu ve en iyi aksiyon-macera oyunu ödülleri ile ayrılmıştı. Tabii bu etkinlikte Sony ekibinin The Last of Us Part II, Dreams ve Ghost of Tsushima oyunları da farklı ödüller almıştı. Özellikle The Last of Us Part II; hem ses, hem de grafik dalında en iyi oyun ödülleri ile evine döndü.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster