Teknolojik ürünleri ile birçok insan tarafından sevilen Logitech, International Design Awards 2017 etkinliğinde 12 ödülün sahibi oldu. Bahsetmiş olduğumuz marka bu etkinlikte 4 ürün üzerinden Altın ödül, 3 ürün üzerinden Gümüş ödül, 2 ürün üzerinden Bronz ödül ve 3 ürün üzerinden de Onur ödülü aldı. Dilerseniz yazımızın devamından hangi ürünlerin, hangi ödülleri aldığına göz atabilirsiniz.

Logitech

Logitech, bu ödüller hakkında konuşmayı da ihmal etmedi

Öncelikle Logitech ekibinin Onur ödülü alan ürünlerinden bahsedelim. Bu ürünler MX Sound, G433 videosu ve POWERPLAY videosu oldu. Ekibin Bronz ödül alan ürünleri ise Ultimate Ears WONDERBOOM ve POWERPLAY oldu. Bronz ödülden bir tık daha önemli olan Gümüş ödülü ise Rugged Combo 2, G560 PC Oyun Hoparlörü ve Ultimate Ears MEGABLAST ürünlerine verildi. Son olarak en değerli ödül olan Altın da Circle 2, MX ERGO, CRAFT ve MeetUp ürünlerine verildi.

Bahsetmiş olduğumuz ekip bu ödüller ile International Design Awards etkinliğinin 11 yıllık tarihinde en iyi tasarıma sahip olan şirketler arasında 7. sırada yer alıyor. Tabii bu ödüller hakkında Logitech Tasarım Müdürü Alastair Curtis de konuştu ve, “Ekiplerimizdeki tasarım yetkinliği, kurum kültürümüz ve disiplinimiz; ürün ve deneyimlerimizde hayat buluyor. Tasarımın gücü bizi yönlendirerek güzel sonuçları ortaya çıkarıyor.” dedi kendisi.

International Design Awards 2017 etkinliğindeki jüriler bu yıl 95 ülkeden 3.100 başvuruyu inceleyerek; tasarım, yaratıcılık, kullanılabilirlik ve inovasyondaki başarılara göre kazananları belirledi. Bu kazananlar arasında bahsetmiş olduğumuz markanın sayısız ürününün bulunması da oldukça dikkat çekici tabii ki.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster