Logitech G, elektronik spor dalında yaptığı yatırımlara Bahçeşehir SuperMassive ile devam ediyor. Ekipten gelen açıklamalara göre artık marka, ürünleri ve çok daha fazlası ile bu takımı destekleyecek. Zaten markanın Pro serisindeki ürünleri; Electronic Sports League, CS: GO Pro League, ESL One ve ESL Premiership gibi birçok organizasyonda resmi ekipman olarak tercih ediliyor. Bu yüzden Bahçeşehir SuperMassive takımının da artık donanım konusundan bir adım öne çıkacağını rahatlıkla söyleyebiliriz.

Logitech G

Logitech G yöneticileri de açıklama yaptı

Bahsettiğimiz konu hakkında Logitech markasının Türkiye Ülke Müdürü Mustafa Uyar da bir açıklama yaptı ve, “Logitech markası olarak, oyuncular kadar elektronik spor dünyasının da gelişmesini ve büyümesini amaçlıyoruz. Bu kapsamda yıllardır çeşitli oyuncu ve takımları destekliyor, elektronik spor alanına yatırım yapmayı sürdürüyoruz. Amacımız destek verdiğimiz Bahçeşehir SuperMassive’in başarılarına katkı sağlamanın yanı sıra Türkiye’deki elektronik spor faaliyetlerinin genel kalitesini de artırabilmek… Ürün ve sponsorluk desteğimizin yanında, performansı en üst düzeye çıkaran çözümler üretmeyi de hedefliyoruz. Bu kapsamda markamızın profesyonel kullanım için üretilen birçok ürünü, oyuncuların oyun içerisindeki ihtiyaç ve beklentileri göz önüne alarak tasarlanıyor. Önümüzdeki yıllarda da bu alandaki destek ve yatırımlarımıza devam edeceğiz.” dedi.

Tabii Bahçeşehir SuperMassive tarafından Asım Cihat “FabFabulous” Karakaya da bir açıklama yaptı ve kısaca, “Logitech G ürünleri sayesinde yeteneklerimi ve antrenmanlarımı maçlara daha iyi yansıtıyorum ve üst düzey performans gösterebiliyorum.” dedi.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster