Helldivers 2 içerisindeki ana görevlerde ilerlerken; karakolları temizlemek, radar kulelerini yeniden hizalamak ve daha fazlası gibi çeşitli alt görevlerle karşılaşacaksınız. Görev sonunda elde edeceğiniz tecrübe puanı ve kredi miktarını artıracağından, bunları tamamlamayı göz önünde bulundurmanızı öneririz. Bu rehber yazımızda ise radar kulelerini yeniden hizalama (Align Radar Tower) görevi için gerekli adımlarda size yardımcı olacağız.

Radar kulesinin resimde gösterilen yöne bakması gerekecektir. Görevi başardıktan sonra mini haritadaki tüm ganimetleri görebileceksiniz.

Helldivers 2 içerisindeki çeşitli dünyaları keşfederken, isteğe bağlı alt hedeflerden biri olarak zaman zaman bir radar kulesine rastlayacaksınız ve onları tekrar çevrimiçi hale getirmek için uydu antenini yeniden hizalamanız gerekecek. Bu görevi nasıl yapacağınız hemen belli değildir; bu nedenle tüm düşmanları temizleyerek işe başlamak isteyeceksiniz. Ardından da kulenin hangi konuma bakması gerektiğini gösteren bir görüntü getirmek için terminalle etkileşime geçmek isteyeceksiniz.

Şimdi, kule ile etkileşime girip görüntüde gösterilen iki çizgi arasına gelene kadar döndürmek isteyeceksiniz. Bu da doğru konumlandırmak için kule ve terminal arasında gidip gelmeniz gerektiği anlamına geliyor. Ne yazık ki, oyunu tek başınıza oynuyorsanız bu uzun bir süreç olabilir ama arkadaşlarınızla oynuyorsanız, zaman kazanmak için terminalin yanında kalmalarını ve ne zaman duracaklarını size söylemelerini sağlayabilirsiniz.

Radar kulesini başarılı bir şekilde tekrar çevrimiçi hale getirdikten sonra, mini haritanızı açıp her yere dağılmış küçük elmas simgelerini bulmak isteyeceksiniz. Bunlar, daha iyi Stratagem satın almak için kullanabileceğiniz süper krediler ve genel para birimi gibi toplayabileceğiniz yararlı öğeler içeren alanları gösterecektir. Böylece oyunda daha hızlı ilerleyebilirsiniz.

Helldivers 2

Helldivers 2 için internet sitemizde daha fazla rehber bulunuyor. Bunların tamamını hemen aşağıdaki listemizden rahatlıkla görebilirsiniz.

Temel Bilgiler

İpuçları ve Taktikler

Görevler

Ekipmanlar

Düşmanlar

Ek Bağlantılar

Etiketler:

,

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster