Grand Theft Auto Online için yıllardır söylentilerini duyduğumuz güncelleme sonunda kendini gösterdi. Rockstar Games ekibinden gelen açıklamalara göre GTA Online, içerisinde bulunduğumuz yaz aylarında gece kulübü güncellemesine kavuşacak. Oyuncular, kendilerine bir gece kulübü satın alıp, onu yönetebilecek. Peki, bu kulüpler nasıl kurulacak? Daha da önemlisi, ne işimize yarayacak bu kuruluşlar?

GTA Online

GTA Online oyuncularının beklediği güncelleme geliyor

Rockstar Games bu sorularımızın cevabını net bir şekilde vermedi ama Grand Theft Auto Online içerisine gelecek bu kulüpler, tamamen bizim tarafımızdan tasarlanabilecek. Ayrıca bu kulüplerde  Solomun, Tale Of Us, Dixon ve The Black Madonna taraflarından yeni müzikler çalabileceğiz. Gece kulübümüzün tasarımını biz yapacağımız gibi, çalışanları da biz ayarlayacağız. Tabii bunlar sadece görünenler.

Hadi ama, GTA Online oynuyoruz. Tabii ki bu işin arkasında başka bir iş bulunuyor. Gece kulübü sadece bir paravan. Paravanın ardında nasıl bir iş yapacağımızı henüz bilmiyoruz ama Rockstar Games ekibinin söylediğine göre Disruption Logistics, The Open Road, SecuroServ ve Free Trade Shipping Co. şirketleri ile birlikte çalışacağız.

Grand Theft Auto Online için gelecek olan bu gece kulübü güncellemesinin detayları ne yazık ki şimdilik bu kadar. Rockstar Games, bu güncelleme hakkında ne zaman yeni bir bilgi verir, bilemiyoruz ama bu bilgiler geldiğinde muhtemelen birçok oyuncuyu daha da fazla heyecan kaplayacaktır. Çünkü dediğimiz gibi, bu güncelleme büyük bir merakla bekleniyordu.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster