Rockstar Games ekibi şu sıralar Red Dead Redemption 2 üzerinde çalışıyor olabilir ama anlaşılan o ki, Grand Theft Auto Online henüz ekip tarafından unutulmadı. Bunu anlayabiliyoruz çünkü Rockstar Games ekibi, Twitter üzerinden bir görsel paylaştı. Görsele herhangi bir açıklama da eklenmedi. Görselde Los Santos ve Yaz 2018 kelimeleri arasında bazı DJ isimleri bulunmakta idi. Yani anlıyoruz ki, en iyi ihtimalle gece kulübü güncellemesi, en kötü ihtimalle de yeni radyo kanalları oyuncuları bekliyor GTA Online içerisinde.

GTA Online

GTA Online için bu güncelleme daha önce sızdırılmıştı

Bahsettiğimiz paylaşım hemen aşağıdan da sizin tarafınızdan görünebilir. Bu paylaşıma baktığımız zaman, aslında yeni bir radyo kanalının oyuna ekleneceğini rahatlıkla söyleyebiliriz ama geçmişte Grand Theft Auto Online için bazı bilgiler ortaya çıkmıştı. Bu bilgiler arasında, yaz aylarında GTA Online için gelecek olan bir gece kulübü içerik güncellemesi dikkat çekiyordu. Şimdi ise geliştirici ekibin bir paylaşım yapmış olması, oyuncuların aklına bu gece kulübü içerik güncellemesinin ihtimalini de getirdi.

Şimdilik Rockstar Games ekibi, bu görselin ne olduğunu resmi olarak açıklamadı. Yani, bu görselin bir radyo kanalına mı ait olduğunu, yoksa gece kulübü isimli içerik güncellemesine mi ait olduğu ne yazık ki net bir şekilde bilinmiyor. Fakat sizlerin bu konuda bir fikri varsa, mutlaka yorumlarınızı da bekliyor olacağız efendim.