2013 senesinden beri oynadığımız Grand Theft Auto V, veya kısaltması ile GTA 5, Grand Theft Auto V: Premium Online Edition ile tekrar karşımıza çıkıyor. Yapılan duyuruya göre bu paket, oyunu halihazırda satın almış oyunculara yönelik değil. Rockstar Games ekibi, seriye yeni oyuncular çekmek istiyor bu paket ile. Zaten oyuna halihazırda sahip olanların da GTA 5 Premium Online Edition için 80 Dolar vereceğini sanmıyoruz. Evet, bu paket tam 80 Dolar.

GTA 5 Premium Online Edition

GTA 5 Premium Online Edition içeriği çok da yabancı değil

Grand Theft Auto V: Premium Online Edition içerisinde klasik olarak Grand Theft Auto V ve Grand Theft Auto Online bulunuyor. Ayrıca Grand Theft Auto Online, direkt tüm güncellemeleri alınmış bir şekilde karşınıza çıkıyor. Ayrıca bu paketin içerisinde bir de Criminal Enterprise Starter Pack bulunuyor. Bahsettiğimiz Criminal Enterprise Starter Pack de tamamen Grand Theft Auto Online için oluşturulmuş bir paket. Çünkü bu paketin içerisinde silahlar, arabalar ve paralar bulunuyor. Bu paket ile oyun içerisinde 10,000,000 Dolar değerinde içeriğe sahip oluyorsunuz.

Dediğimiz gibi 80 Dolar fiyat etiketi ile satılacak olan GTA 5 Premium Online Edition; Steam, PlayStation Store ve Xbox Store üzerinden PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları ile satışa sunulacak.

Anlaşılan Take-Two Interactive, bir süre daha bu video oyununu sağmaya devam edecek. Şu an bu video oyunu, eğlence sektörünün en çok kazanç sağlayan yapıtları arasında bulunuyor. Direkt olarak video oyunu sektöründe ise en çok kazanç sağlayan oyun olarak birinci sırada kendisi. Bu yüzden Take-Two Interactive, elindeki fırsatı en iyi şekilde değerlendirmeye çalışıyor gibi görünüyor.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster