Mavi Kol, gönüllü yazarlar arıyor. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Gran Turismo 7, PlayStation 5 için çıkış oyunu olacak gibi görünüyor

PlayStation ile lisans anlaşması bulunan Next Level Racing, Gran Turismo 7 oyununun logosunu paylaştı.

Gran Turismo Sport, PlayStation 4 için çıkan önemli oyunlardan bir tanesi idi. Yine de oyuncuların gözü bu serinin ana yedinci oyununda idi. Şimdi ise profesyonel yarış kokpit üreticisi olan bir firma, Instagram üzerinden yaptığı yeni bir paylaşım ile Gran Turismo 7 oyununun 2020 senesinde piyasaya sürüleceğini ima etti. Bu da demek oluyor ki Sony Interactive Entertainment ve PlayStation Studios, bahsi geçen yeni video oyununu, PlayStation 5 için hazırlıyor olabilir. Peki, bu konunun detayları nelerdir? Bir göz atalım.

Gran Turismo 7

Gran Turismo 7, 2020 senesinde karşımıza çıkabilir mi?

Bahsetmiş olduğumuz paylaşımı yapan marka Next Level Racing idi. Kendileri, PlayStation ile lisanslı çalışan bir marka ve bu tip bilgileri önceden bilebilme ihtimalleri bulunuyor. Bu marka, Instagram üzerinden oyuncuların 2020 senesinde çıkacak olan hangi oyunu merakla beklediği soruldu. Bu oyunlar ise DIRT 5, F1 2020, Automobilista 2 ve Gran Turismo 7 gibi görünüyordu. Oyuncular bu durumu fark ettikten sonra ve bahsi geçen paylaşım çok fazla etkileşim almaya başlayınca marka da ne olduğunun farkına vardı.

Bahsi geçen oyunun logosu paylaşımda göründükten kısa bir süre sonra Next Level Racing; resmi bir açıklama yaparak paylaşımın hatalı olduğunu belirtti. Tabii ki hatalı paylaşımlar yapılabilir ama bir insan, neden ortada hiçbir söylenti yokken, bir anda böyle bir oyunu listeye eklesin ki? Ayrıca marka, paylaşımdaki logonun internetteki bir fan tasarımı olduğunu belirtti ama henüz hiçbir oyuncu, gösterilen logoyu internette bulamadı. Şu anda bu logo, sadece Next Level Racing tarafında var gibi görünüyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x