Gran Turismo Sport için Nisan 2020 güncellemesi detaylandırıldı

Toyota markasının amiral gemisi niteliğindeki spor otomobili Toyota GR Supra RZ, 2020 modeli ile oyuncuların karşısına çıkacak.

Çıktığı günden beri düzenli olarak içerik güncellemeleri ile oyuncuların karşısına çıkmış olan Gran Turismo Sport, son zamanlarda Toyota markası ile olan iş birliği ile oyunculara içerik sunuyordu. Bugün ise yapılan yeni bir açıklama ile oyuna gelecek olan Nisan 2020 güncellemesi detaylandırıldı ve bu güncellemenin içerisinde tek bir içerik bulunuyor. Bu içerik de Toyota markasından oldukça etkileyici bir araç. Toyota GR Supra RZ, 2020 modeli ile oyuncuların karşısına çıkacak ve denenebilecek oyun içerisinde.

Gran Turismo Sport

Gran Turismo Sport için daha önce Toyota temelli bir kupa da duyurulmuştu

FIA Gran Turismo Championships için resmi sponsor olan TOYOTA GAZOO Racing, Gran Turismo Sport oyunundaki küresel bir tek-modelli şampiyona olan GR Supra GT Cup 2020 Serisi etkinliğine bir genel bakış yayımladı. Şampiyona, Toyota markasının sanal motor sporları aktivitelerinden biri olarak geçen yıl başlamıştı. Geçtiğimiz yıl şampiyonada kullanılan Toyota Supra RZ, Mart 2019 içerisinde Gran Turismo Sport oyununa dahil edildiğinden beri 800.000 oyuncu tarafından satın alındı ve yaklaşık 30.000 oyuncu da ilgili etkinlikleri tamamladı.

Bunun sonucunda da en iyi sürücüler de dahil 120.000 oyuncu oyun içi bir anket aracılığıyla görüşlerini iletti; gerçek ve sanal arasındaki ayrımı hiçe sayan bu veriler gerçek dünyadaki GR Supra aracının geliştirilmesi için kullanılacak. GR Supra GT Cup, ikinci yılı için Fuji Speedway pistinde yer alacak 7 Turluk bir çevrim içi seri ile 26 Nisan 2020 tarihinde başlayacak ve en üst sıralardaki oyuncular nihai şampiyonun belirlenmesi için Kasım 2020 içerisindeki final canlı etkinliğinde yarışacak.

Eşit şartlarda yarışacak olmak genel hızdan öte lastik kullanımı stratejilerinin altını çiziyor ve geçtiğimiz sezonu da ele alacak olursa; büyük bir heyecana tanık olacağımız kesin. 2019 Nations Cup Şampiyonu Mikail Hizal kişisinin Supra GT Cup tacını elde ettiği şampiyonada ;FIA Gran Turismo Championships etkinliğinden de pek çok üst düzey sürücü yer almıştı. GR Supra GT Cup’ 2020 Serisi etkinliğinde nasıl bir yarış izleyeceğiz? Heyecan yükselirken yeni sezonu takip edin ve pistte yeni kahramanların doğuşuna şahit olun!

Mavi Kol
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x