Ortada bazı söylentiler vardı. Bu söylentiler God of War ve Netflix hakkındaydı. Söylentilere göre bahsetmiş olduğumuz video oyunu markasının Netflix üzerinden bir dizisi yayımlanacaktı. Fakat bu söylentiler, oyunun yönetmeni tarafından yalanlandı. Yine de Cory Barlog isimli bu yönetmen, Netflix için kapıyı açık bıraktı ve, “Böyle bir şey olmayacak. Acaba Netflix ile böyle bir şey yapmalı mıyız?” dedi.

God of War

God of War, Twitter üzerinde komediye kurban gitti

Tabii ki Twitter üzerindeki konuşmalar, bu kadarı ile sınırlı kalmadı. Bahsetmiş olduğumuz açıklamaların altında kısa süreli bir komedi programı döndü. IGN markasında yapımcı olarak görev alan Brian Altano, Twitter gönderisinin altında, “Eğer böyle bir şey olursa ve ben de 5 bölümü bir maraton ile, kumandaya dokunmadan bitirmeye çalışırsam Kratos’un, ‘Boy, are you stil watching this?’ demesini sağlayabilir misin?” dedi. Tabii bu kısmı İngilizce verdik çünkü işin komikliği İngilizce’de, Kratos’un, “Boy” demesinde.

Cory Barlog ise bunun karşılığında özel bir Alexa sürümü önerdi. Bu sürümde, Alexa sadece, “Boy!” diye çağrıldığı zaman aktif olacak. Normalde Alexa, “Hey, Alexa!” şeklindeki çağrımlara cevap veriyor. Ayrıca God of War markasının yönetmeni, Alexa’yı Atreus’un monologları ile de donatılabileceğini önerdi.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster